Aktywacja systemu

romek666

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2007
Posty
1
Nie będę się za bardzo rozpisywać , powiem odrazu ocb.

No więc nie stety mam pirata ... ( Miałem oryginała ale mi gdzieś płyte wpier... -.- )
no i jak to zawszę przy kopi jest "Aktywacja " systemu windows ...

Czy jest jakiś trikulec , by się pozbyć tego gówna ? ( ten limit , pozostało ci 30 dni bla bla bla. )

Wiem wiem , www.było.pl
Tylko ,że czytałem tamte tematy i kicha ;/
Czytałem też o studenckich cd kejach , przydał by się jakiś działający ... Ale nie stety chyba robię coś po prostu źle.
Ps. Używałem czegoś w stylu Legalizacja windowsa , ale to tylko na ominięcie zabezpieczeń , a aktywować nadal muszę .
Czy mógłby ktoś mi pomóc ?

Jak by co to mam oryginalnego cd keya , da się podmienić może ten piracki cidikej na oryginalnego cd keya ??

~Pozdrawiam . ( Przepraszam za błędy ) Prosił bym o jak najszybszą pomoc ...

@down

Windows XP
Media center edition
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Nie widze ani jednej wzmianki o tym jaki system chciałbyś aktywować. Jak masz oryginalny klucz produktu,to po prostu uruchom aktywacje i postepuj zgodnie z instrukcjami. Wpiszesz klucz,imie i nazwisko na kogo windows jest zarejerstrowany i to wszystko.
 

krawat79

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2011
Posty
1
Potrzebujesz program "XPProCorp-keyChanger.exe" Odpalamy XPProCorp-keyChanger.exe, wciskamy kilkakrotnie Enter,
pojawi się okienko dosowe z kluczami Windowsa.
Następnie pojawi się okienko Windowsa i pytanie:
Czy chcesz teraz wykonać aktywację systemu Windows ?
Wybieramy:
Tak, chcę zadzwonić do przedstawiciela biura obsługi klienta, aby wykonać aktywację systemu Windows
W kolejnym okienku klikamy na:
Zmień klucz produktu
Wpisujemy jeden z kluczy wygenerowanych wcześniej w okienku dosowym.
Klikamy: Aktualizuj
i zrobione :)

Tekst skopiowany z elektrody.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
takich programów jest dużo, jednak musisz uważać, ponieważ do takich programów często dodają przeróżne wirusy. Zanim pobierzesz jakiś, zainstaluj sobie dobrego antywirusa (kaspersky, nod32) w sumie nie ważne, byle jakiś znany i wtedy pobieraj różne programy. jak nie wykryje to spokojnie możesz nim aktywować.

Miałem taki aktywator na sevena, i kaspersky nawet nie mrugnął więc sa czyste programy tego typu ;)
 
Do góry Bottom