Aktywacja XP-zablokowany system

budosz

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2007
Posty
5
Witam. ściągnąłem cracka aktywacji xp ale po jakimś miesiącu system zaczął mi przypominać o aktywacji. po jakimś czasie system się zablokował. i moje pytanie jest takie: Czy można jeszcze jakoś odblokować system? a jak nie czy da sie jakoś zabezpieczyć dane?
 

budosz

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2007
Posty
5
ok ale ja sie pytam czy jak już windows został zablokowany to czy jest jeszcze jakaś nadzieja?
 

PawelSLUPSK4

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2007
Posty
29
mozesz wlaczyc system normalnie?? czy co ci sie wyswietla po wlaczeniu?? jezeli odpala ci sie system to wez sprobuj nacisnac alt ctrl del i wylacz proces explorer.exe i odpal rejestr

"Teraz rozwijamy następującą gałąź:
HKEY_LOCAL_MACHINE -> Software -> Microsoft -> Windows NT -> CurrentVersion -> WPAEvents

Klikamy podwójnie na OOBETimer, zaznaczamy wartość CA i kasujemy ją.
Nie musi być to akurat CA, ale jest pierwsza z brzegu więc ma pecha .


Następnie:

Start -> Uruchom tu wpisujemy %systemroot%system32oobemsoobe.exe /a <OK>
Wybieramy Aktywację przez telefon (Yes, I want to telephone...) i wciskamy Dalej.
Tu wciskamy "Zmień klucz produktu" (Change Product key)
Wpisujemy klucz -> 7G4H4-T4XXW-BVXTH-4QP4V-9CV28

Wybieramy Aktualizuj (Update) i restartujemy komputer
Teraz ponownie:

Start -> Uruchom wpisujemy %systemroot%system32oobemsoobe.exe /a <OK>

I pojawia się to na co czekaliśmy "


to powinno pomoc
<
 

budosz

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2007
Posty
5
przed zalogowaniem sie do windowsa wyskauje mi komunikat ale jutro zobacze
smile.gif

//Edit: nie da rady uzyć ctrl+alt+del
 

budosz

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2007
Posty
5
też nie da rady pisze : nie da rady zalogować się trybu awaryjnego , gdyż w trybie awaryjnym nie da rady wykonać aktywacji systemu ;(
 

PawelSLUPSK4

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2007
Posty
29
a masz moze jakies opcjie zeby zakupic system?? albo cos zeby wpisac cd-key? czy poprostu wyskakuje komunikat


masz na kompie jakies cenne dane?? jak tak to wez odpal linuxa live cd i skopiuj to co ci potrzebne na inna partycjie i zrob formata. podczas intslacji wpisz cd-key jakieis szkoly wtedy napewno sie to niepowtorzy..
 
K

KangurX

Gość
zainstaluj jeszcze raz system i zrob aktywacje przez neta. Ja tak robilem chodz mam orginalny ;]
 

bejker

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2005
Posty
6
Wiem ze temat moze juz nie aktualny ale znalazlem rozwiazanie ktorego nie ma nigdzie w internecie
Otoz

!!!!!DA SIE AKTYWOWAC ZABLOKOWANY WINDOWS XP!!!!!


Gdy system byl wczesniej crackowany jakims aktywatorem xp i zaczol pokazywac ze pozostalo 7 dni do konca aktywacji i mimo waszych staran dalej wyskakuje ten sam komunikat a po 7 dniach system sie blokuje i wyskakuje magiczny komunikat ze system windows zostal zablokowany i czy chcesz go teraz aktywowac przez internet, klikamy TAK i pokazuje sie okienko ze system windows jest aktywowany nacisnij ok i tak w kolko. nie ma powodu do placzu nie bedzie konieczna reinstalacja, wiem ze wchodzac w tryb awaryjny wyskakuje to samo. spokojnie bez paniki System bedzie dzialac. Potrzebny nam bedzie program WPA KILL. Zaczne od poczatku aby pokierowac was jak system odblokowac:
1. Podczas uruchamiania systemu wciskamy klawisz F8
2. Z listy wybieramy: Uruchom system w trybie awaryjnym z wierszem polecen
3. Odpalamy konto administratora
4. Gdy pojawi sie wiersz polecen zamykamy go krzyzykiem
5. Wciskamy CTRL+ALT+DEL
6. Wybieramy PLIK-> Uruchom
7. Wpisujemy explorer.exe
8. Naciskamy TAK
9. TADAM!!!! pokazal sie pasek start i ikonki teraz wkladamy np. pendrive z WPA KILL i go instalujemy
10. Uruchamiamy Ponownie system jesli wciaz pokazuje o aktywacje postepujemy jeszcze raz od kroku 1 do 9
11. Odpalamy WPA KILL powinien pokazac ze zostal juz zainstalowany naciskamy CTRL+C
12. Wciskamy T lub Y [enter]
13. Okno powinno sie zamknac i czekamy az nasz system sam sie wylaczy zwykle trwa to do 5 minut
14. Teraz powinien sie odpalic juz system odblokowany

Jesli podoba Ci sie artykul daj plusik

Specjalnie dla forum haker.com.pl jako pierwszy opisuje sposob odblokowania zablokowanego windowsa XP

Pozdrawiam
bejker


PS. Testowalem na 5 zablokowanych windowsach xp pro i home z roznymi sp i zawsze dzialalo :)
 
Ostatnia edycja:

sanasir

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2013
Posty
1
Hmmm. Wszystko idzie dobrze do momentu w którym muszę odpalić WPA KILL. Pojawia się komunikat, że winlogon not found. Nawet próbując wskazać plik ręcznie przez browse, pojawia się ten sam ERROR. Potrafisz powiedzieć co mogę jeszcze zrobić?
 
Do góry Bottom