"Allegro.pl" prosze o porade :D

zerocool

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
141
Witam
<


Mam problem tego typu ze przez maly przekret zablkowali mi konto na allegro no i teraz chca ode mnie zebym wyslal im kserokopie dowodu osobistego ;p

Pytanie czy nie wykorzystaja tego jakos przeciwko mnie ?? bo slyszalem ze moga za takie cos zalozyc sprawe w sadzie nawet...

Jesli ktos juz mial do czynienia z takim problemem lub wie o co w tym chodzi prosze o info
<




Pozdrawiam :faja:
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Tak:
-mały przekret- konkretnie o co chodzi
-masz określony termin do kiedy masz wysłać?
 

zerocool

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
141
Maly przekret to znaczy
<


Wystawilem aukcje i wrzucielm link do opisu na gg i paru kumpli myslalo ze dla jaj cos wystawilem no i kupili i odrazu komentarze wystawili itp... ja nawet nie wiedzialem ze ktos cos kupil... a nastepnego dnia konto zawieszone.. ;/

I allegro sie dowalilo ze niby chcialem sobie nabic komentarze na lewo.. ;/

tzn. nie, napisali mi ze mam im wyslac kserokopie i to wszystko nie podali terminu w jakim mam im to wyslac
<



Pozdrawiam :faja:
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
W takim razie mógłbyś wytłumaczyć sprawę.
A ze niby w jaki sposób dowiedzieli się, że komentarze na lewo( próbowałeś nabić)?
Bo za bardzo nie widzę podstawy do zawieszenia konta. Dostałeś jakiegos maila z informacją za co czy cokolwiek takiego?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by zerocool+--><div class='quotetop'>CYTAT(zerocool)</div>
Mam problem tego typu ze przez maly przekret zablkowali mi konto na allegro no i teraz chca ode mnie zebym wyslal im kserokopie dowodu osobistego[/b]
<!--QuoteBegin-zerocool

tzn. nie, napisali mi ze mam im wyslac kserokopie i to wszystko nie podali terminu w jakim mam im to wyslac
<

13.3. Niedozwolone są działania, których efektem może być sztuczne zawyżanie wiarygodności poprzez podwyższanie liczby punktów za pozytywne komentarze.[/b]
Nic nie jest złego że nawet Twój sąsiad kupi na allegro od Ciebie i wystawi komentarz. Więc o co Tobie chodzi? Wyjaśnij sprawę jak nie jesteś winny. Koniec.
 

zerocool

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
141
Originally posted by Dark Smark+--><div class='quotetop'>CYTAT(Dark Smark)</div>
Originally posted by zerocool@

Mam problem tego typu ze przez maly przekret zablkowali mi konto na allegro no i teraz chca ode mnie zebym wyslal im kserokopie dowodu osobistego
<!--QuoteBegin-zerocool
tzn. nie, napisali mi ze mam im wyslac kserokopie i to wszystko nie podali terminu w jakim mam im to wyslac
<

13.3. Niedozwolone są działania, których efektem może być sztuczne zawyżanie wiarygodności poprzez podwyższanie liczby punktów za pozytywne komentarze.[/b]
Nic nie jest złego że nawet Twój sąsiad kupi na allegro od Ciebie i wystawi komentarz. Więc o co Tobie chodzi? Wyjaśnij sprawę jak nie jesteś winny. Koniec.[/b]


Wlasnie im wyjasnialem i powiedzieli ze OK ale chca kserokopie dowodu osobistego zeby potwierdzic pelnoletnosc wlasciciela konta. I pytanie brzmi czy czasami mnie jakos nie wkreca z tym dowodem bo przeciez napewno mozna jakos inaczej to sprawdzic a nie wysylac im listownie kserokopie.....

Pozdrawiam :faja:
 
Do góry Bottom