Android

tornado12

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2013
Posty
2
Cześć, zainstalowałem na tel. mojego dziecka (12 lat) ze sklepu androida aplikacje kontrolującą jego telefon. mogłem w każdej chwili przez stronę www zobaczyć gdzie jest syn. aplikacja nie była widoczna na pulpicie telefonu jedynie w menu aplikacji, jednak syn widocznie jest już na tyle zapoznany z tymi wszystkimi aplikacjami i systemami więc zorientował się że ta tej aplikacji sam nie instalował i ją usunął. Czy jest jakiś sposób aby wgrać tą aplikacje jeszcze raz w taki sposób aby była ona zupełnie niewidoczna w całym telefonie? Pozdrawiam
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Tak, mozesz rowniez zabezpieczyc telefon przed zmiana karty SIM oraz przegladac/przesylac jego sms'y :).
 

tornado12

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2013
Posty
2
Więc w jaki sposób mógłbym zainstalować tą aplikacje aby była zupełnie niewidoczna? Ta aplikacja to Cerberus i jest dostępna w sklepie androida. Smsy mnie raczej nie interesują, chciałbym tylko w razie czego móc sprawdzić gdzie jest moje dziecko.
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Ze wzgledu na prostote problemu postaram sie uruchomic Twoja wyobraznie... wyobraz sobie ze na windowsie zainstalowales program, instalator automatycznie wygenerowal skrot na pulpicie i w pasku start. Oczywiscie nie chcesz aby syn widzial ze ta aplikacja jest zainstalowana co wtedy zrobisz ? :). Biorac pod uwage ten przyklad wyobraz sobie rowniez ze aplikacje w menu androida to cos ala pasek startu windows, sama aplikacja moze byc zainstalowana na karcie msd.
 
Do góry Bottom