anty fw

Martes

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2003
Posty
27
Czy znacie jakies programy do zabijania firewalli? Mialam taki jeden kiedys, bodajze Melissahh Nuker, ale cos z nim bylo nie tak, bo wciaz sie zawieszal, a efektu pozytywnego i tak nie bylo.
Szukam teraz, ale nic znalezc nie moge - licze wiec na was.
 

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
troany maja opcje AV killz tym ze musza sie uruchomic przed winem ot taki cafein ma calkiem fajna baze do zabijania AV
<
 

Martes

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2003
Posty
27
Originally posted by saMMer
troany maja opcje AV killz tym ze musza sie uruchomic przed winem ot taki cafein ma calkiem fajna baze do zabijania AV ;)

Z tym, ze Cafeini jest dawno wykrywalny. Trzeba by jednak cos zaplanowac, bo wszyscy maja albo firewalle, albo sa na natem, ale maja av... Czyzby glupi ludzie zanikali?
 

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
e tam przesadzasz
smile.gif
mam siec 30 osub w tym okolo 20 ma cafeina odemnie
<
firewalla sie omija poprzec uprzednie oraz odpowiednie podejscie SE. za NATem kolesiowi niewiele da sie zrobic a o glupich ludzi nie ma co sie martiwc
<
 

Martes

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2003
Posty
27
Originally posted by saMMer
firewalla sie omija poprzec uprzednie oraz odpowiednie podejscie SE

Tylko ze zwykle ludzie, ktorzy posiadaja fw, nie sa tepakami ktorzy nie domysla sie po co tobie wylaczenie ich fw i co to w praktyce oznacza.
 

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
hm cuz z mego dosiwdczenia jestem w stanie powiedziec ze nie ma goscia ktury oparl by sie SE
<
jezeli gadam z gosciem przes 2 tyg podajac sie za blondynke niebieskooka 180 cm to zeby dostac fote pod prysznice zrobi wiele
<


Spoofing -> mozna tez ladnie sfalszowac adres tak aby friwel rozpoznawal Cie jako ip zaufane..ot taki sobie ladny sposob
<
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Originally posted by Martes
Czy znacie jakies programy do zabijania firewalli? Mialam taki jeden kiedys, bodajze Melissahh Nuker, ale cos z nim bylo nie tak, bo wciaz sie zawieszal, a efektu pozytywnego i tak nie bylo.
Szukam teraz, ale nic znalezc nie moge - licze wiec na was.
lukaj na www.Jonny.republika.pl wkrotce puszcze moja metode omijania firewalli
Ale troszke cierpliwosci i umiejetnosci kodowania w asm-ie
smile.gif
 
Do góry Bottom