archiwizacja rozmów z gg

ciekawy11

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2003
Posty
4
Witam

Pilnie potrzebuje pomocy.
Jaki keylogger bedie mi zapisywal tresci rozmow z gg (nie tylko co ja stukam, ale tez co domnie pisza).
Potrzebuje tego programu bo pewna franca nauczyla sie kasowac zawartosc archiwum.
A ten program który uzywam zapisuje tylko to co wychodzi.
Program ten nie musi wysylac logów na e-mail wystarczy ze pliki beda zapisywane na lokalnym komputerze.
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
keylogger - loguje to co wstukasz w klawiature, jak ty chcesz, zeby on logowal cos co ktos gdzies z drugiego konca swiata wstukiwal :?: :shock:

a o co ci chodzi z tym, ze ktos kasuje archiwum, ten ktos kasuje twoje archiwum na twoim kompie czy jak :?: , wyjasnij troche bardziej o co ci chodzi :?:
 

ciekawy11

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2003
Posty
4
Kasuje swoje archiwum na moim komputerze.
To ze keylogger zapisuje znaki tylko z klawiatury to wiem.
Dlatego szukam programu ktory robilby dodatkowe archiwum (duplikat pliku archiwum gg) ktore nie byloby kasowane wraz z zawartoscia orginalnego archiwum z gg
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Witam,

No to napisz program np w C ktory bedzie co jakis czas np 5min od momentu wlaczenia gg kopiowal w inne miejsce plik z archiwum. Mysle ze to jedyne rozwiazanie.
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
fajny pomysl ale mysle ze poczatkujacemu(chyba :?: ) bedzie latwie w delphi praktycznie nie bedzie sie musial wogole uczyc na potrzeby takiego progsyn wszystkiego w necie sie szybko dowie
 

ciekawy11

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2003
Posty
4
a ggspy sie nie nada do tego celu czy on tez przechwytuje tylko wychodzace

A moze da sie odczytac z pliku archives.dat bo mimo ze archiwum jest usuwane to plik ten ma duzy rozmiar ok 300kb ale dane w nim sa zaszyfrowane da sie to odczytac jakos.

Prosze pomocy
 

ciekawy11

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2003
Posty
4
Jak podmienie pliki i wstawie ten do mojego profilu to jest tez pusty, a jak chce importowac to pisze ze to nie moj numer gg
 
Do góry Bottom