Archiwum SFX

IKS

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 12, 2005
Posty
6
chce zrobic bindera za pomoca Yab tylko ze teraz probuje go zrobic i do tego jest mi potrzebne archivum ktre sie skasuje po rozpakowaniu, naprowadziol mnie to na funkce SFX w winrar ale sie na tym skonczlo:/ szukalem na goglach czy mozna lub jak zrobic takie archiwum ale nic nie znalazlem oprocz tego jak je utowrzyc, wienc pyanie kieruje do was
<
. czyli poprotsu jak zrobic archivum SFX ktre po uruchomieniu i zainstalowaniu automatycznie sie skasuje <lol>??? lub moze i nie bedzie trzeba tworzyc archiwum bo Yab ma taka opce dla zbindowanego pliku ??
 

IKS

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 12, 2005
Posty
6
thx za ogladniencie mojego problemiku i za podane linki ale holera nic tam z tego nie rozumie :/ nie jestem biegly w anglieskim chialem scagnac ten edytor do sfx ale wymagane jest zalogowanie :/:/
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
aby sie zalogować, trzeba sie zarejestrować, aby się zarejestrować trzeba kliknąć zapewne w "register"
 

IKS

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 12, 2005
Posty
6
wiem wiem ale ja myslalem ze to sie da ta funkcje rozpisac tutaj po krotce w poscie ze sie skonczy na tym np. odhacz cos i bedziesz mial to zglowy a tu jednak nie :?
 
Do góry Bottom