archstealer czyli złodziej archiwów

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
a jesli osoba do ktorej to wyslemy ma kilka kont na gg to sciagna sie archiwa z wszytskich czy tylko z jednego konta ??
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
hmm o tym nie pomyslalem bierze z jednego
dzieki za zwrocenie uwagi postaram sie poprawic
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Originally posted by sarsik87
a jesli osoba do ktorej to wyslemy ma kilka kont na gg to sciagna sie archiwa z wszytskich czy tylko z jednego konta ??

Z tego co zauważyłem, to bierze archiwum z konta, które jest aktualnie uruchomione. Tak było na drugim kompie, gdzie łącznie są dwa konta. Jednak na moim komputerze jak testowałem miałem uruchomione dwa konta GG. Program ściągnął archiwum które zajmowało więcej MB i zarazem było to konto które uruchomiłem jako pierwsze. Być może taka jest zależność ściągania archiwum przez program.
 

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
ALe motacie hehe. Odpowiedzcie mi na te pytania na tym przykladzie. A wiec sciagam server wrzucam na dyskietke ide do panienki (ktora ma neostrade) instaluje jej szybko server i wchodze na jakas strone ktora pokazuje mi IP jej spisuje i ide do domu i sciagam archiwum tak? Mimo ze pozniej zmieni sie jej IP to i tak sciagne z wczesniejszego? A jak ona ma 10userow na gg to mi sciagnie 10 archiwow? Ile to zajmie komputrowi? Czy to sciaga bez pliku sms.dat? Czyli nie poczytam smsow?

Heh wiem ze to troche smieszne majac dostep do panienki kompa nie potrafic sciagnac archiwa ale wy nie znacie sytuacji. Mini pamieci pod USB nie podlacze bo komputer ma tak jakby przymocowany do biurka i sie do tylu nie dostane, dyskietka odpada bo archiwum zajmuje 4mb, wyslanie na emaila? Hehe nie znajde 5min wolnego bez niej. Lol naprawde. Znajde conajwyzej nie wiecej niz minute. Chybaze kopiowalbym bym to jakos na emaila w tle ale sie nie da a ta zaraz przychodzi i mi siada na kolanach przed kompem durna niewyzyta hehe Pozdro
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
jak nie masz dostepu do kompa to nie sciagniesz a tym programikiem zawsze a pozatym juz pracuje nad rozwiazaniem niektorych bledow i nowa wersja
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
pezet40 skoro masz około minuty będąc przy komputerze dziewczyny to i tak żaden problem. Kopiujesz archiwum, pakujesz rarem, zmieniasz nazwę na coś co mógłeś właśnie ściągnąć z netu (np. nazwapiosenki.rar) i wysyłasz sobie na maila. Albo nawet zmień rozszerzenie pliku archives.dat na mp3 wymysl jakas nazwe i już. :faja: Przecież to banalne ;] JA bym to zrobił nawet jakby mi siedziała na kolanach odwracjąc uwagę na chwilę czymś innym :hahaha:
 
Do góry Bottom