Ask.fm odzyskanie konta

ZatoX

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2013
Posty
2
Witam


szukam kogoś kto przejmie konto mojej dziewczyny. Koleś z zazdrości że nie jest z nim wbił się jej na konto i robi z niej dziwkę oferując wszystkim seks... Zmienił mail do odzyskania hasła więc jest problem

mam gościa gg, fb. maila nie znam


Proszę o pomoc. interesuje mnie pomoc typu dostaje hasło. oczywiście mogę zapłacić.

kontakt

[email protected]
gg-12900665
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
Zapewne jeśli zmienił hasło na skardzionym koncie to nie na swoje własne które ma do wszystkich portali. Spróbuj socjotechniki, pogróź mu prawnikiem, Policją, w*******em, poderżnięciem jego matce gardła podczas snu. Tylko nie wyskakuj z "dojade cie lamusie" bo przestanie się Ciebie bać, skołuj kolegę który będzie udawał Twojego papuge (lub niech zadzwoni prawdziwy, jeśli go masz) i wal mu paragrafami, wyprintuj mu informacje jakie o nim masz i zagroź Policją. Jak to na niego nie zadziała i zacznie wałować Cię na hajs to daj mu do zrozumienia, że Policja ma dostęp do rozmów gg (naprawdę ma) i idź z tym na Policję. Wydrukuj logi z gg (postaraj się żeby podczas rozmowy przyznał się do zajebania konta), jakieś info o nim (wyciągnij od niego IP, zawsze się przyda) i skopiuj posty pisane z konta Twojej dziewczyny. Jeśli pokusi się o jakieś groźby karalne to lepiej, możesz wtedy wałować Policje, że ktoś Cię śledzi i obserwuje i zrobić z niego stalkera. Za 2 tygodnie frajer dostanie wezwanie na przesłuchanie i będzie gotowy Ci obciągnąć. Możesz też napisać do właścicieli ask.fm z wyjaśnieniami, podasz im stary email na który było zarejestrowane konto, hasła do konta jakie były poprzednio, listę IP z których dziewczyna logowała się na konto i prośbę o zmianę hasła i emaila na stary, może pomogą.
Jeśli kutas jest ogarnięty w IT to może się stawiać więc zostanie Ci list do ask.fm i Policja. Ale to pewnie jakiś retard skoro masz jego gg. Na przyszłość ustawiajcie sobie z dziewczyną różne hasła do wszystkich kont, nie będzie takich problemów.
Wyciągnąć hasło tak po prostu będzie trudno bo pewnie ustawił jakieś inne niż ma do tej pory, zostaje dump bazy danych ask.fm, socjotechnika, list do właścicieli ask.fm lub Policja.
 

ZatoX

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2013
Posty
2
Ask jest tak zjebanym portalem że nic nie robią. 0 reakcji na kilkanaście wiadomości do nich.

socjotechniki juz próbowałem jako 1. koleś mi wyskoczył z ceną 1500zł... twierdzi ze policji się nie boi bo w polsce i tak mu grozi kurator a teraz niby mieszka w niemczech. mówi że ip zmienne ma i że go nie znajdą.

mam numer od matki kolesia... może jeśli to z kuratorem jest prawdą ona na niego wpłynie... z tego co wiem to polska policja współpracuje z niemiecką więc tam bezpieczny nie jest.

Czuję jednak ze bez policji się to nie obejdzie....
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
Pogadaj z jego matką, powiedz co facet wyrabia, że jeżeli nie odda konta to dzwonisz do znajomego prawnika i będzie awantura. Nie płać mu bo na tym pewnie nie skończy, jeśli w ogóle odda Ci konto. Idź z tym na Policję. Gdybym miał wchodzić w absurdalny tok myślenia to napisałbym Ci żebyś mu napisał, że menel spod sklepu weźmie 50 złotych za kose w brzuch lub zabicie psa matki, ale to tak absurdalne, że nawet nie bierz tego na serio (zabierasz psa jego matki do samochodu, wysyłasz mu zdjęcie i grozisz zabiciem psa, nie powinien tego zgłosić bo sam łamie prawo). Tak czy siak to debilny pomysł i na 90% sam będziesz miał bardziej przesrane od niego, napisałem to żebyś widział wszystkie możliwości :).
 
Do góry Bottom