ATAK Z SIECI LAN

Mercus

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2003
Posty
2
Mam pytanie (z gory dziekuje za pomoc) - jakas penera zaatakowala moj server z sieci wewnetrznej (LAN) (juz jej nie ma i niedlugo bedzie troche inaczej wygldac ) - ale chodzi mi o to zebyscie mi pomogli rozpoznac czym ten debil mnie zaatakowal (wiem ze kupil sobie jakas plytke z narzedzialmi do przeprowadzania takiego ataku) - od razu mowie ze nie mam pliku z logami z serevera bo to cos zalatwilo dysk. objawy byly takie:
- wlaczam PC (server) i jak powinien sa ladowac system to zamiasta cos znalezc w boot'cie to zaczely wyskakiwac same 9 i nic poza tym
- po sformatowaniu dyskow - dalej to samo
- same 9
- gdy usunalem partycje - tez zostaly tylko 9
- dodam ze mozna bylo instalowac lub w ogole sie poruszac po dyku ale gdy system chcial skorzystac z boot'a tego dysku to wtedy byly same 9
- dopiero pa paru h kombinowania na tym dysku moglem cos zasinstalowac jakis system - bo boot byl czysty
- dziewiatki juz nie wyskakuja
CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC CZYM MNIE TA PANERA ZAATAKOWALA???
JESLI KTOS SIE Z CZYMS TAKIM ZETKNAL TO PROSZE O POMOC???
JAK NIE CHCE ODPISAC NA FORUM - TO MOZE GG LUB EMAIL
 

Mercus

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2003
Posty
2
bylem na XP, ale wiem ze goscio ktory atakowal kupil jakis CD (na "stadionie" z softem do przeprowadzania atkich atakow) ale nie wiem co to za soft a chcialbym sie dowiedziec)???? A LILo nie mialem bo to XP!!!! macie jakies konkretne pomysly???
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Originally posted by Mercus
Mam pytanie (z gory dziekuje za pomoc) - jakas penera zaatakowala moj server z sieci wewnetrznej (LAN) (juz jej nie ma i niedlugo bedzie troche inaczej wygldac ) - ale chodzi mi o to zebyscie mi pomogli rozpoznac czym ten debil mnie zaatakowal (wiem ze kupil sobie jakas plytke z narzedzialmi do przeprowadzania takiego ataku) - od razu mowie ze nie mam pliku z logami z serevera bo to cos zalatwilo dysk. objawy byly takie:
- wlaczam PC (server) i jak powinien sa ladowac system to zamiasta cos znalezc w boot'cie to zaczely wyskakiwac same 9 i nic poza tym
- po sformatowaniu dyskow - dalej to samo
- same 9
- gdy usunalem partycje - tez zostaly tylko 9
- dodam ze mozna bylo instalowac lub w ogole sie poruszac po dyku ale gdy system chcial skorzystac z boot'a tego dysku to wtedy byly same 9
- dopiero pa paru h kombinowania na tym dysku moglem cos zasinstalowac jakis system - bo boot byl czysty
- dziewiatki juz nie wyskakuja
CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC CZYM MNIE TA PANERA ZAATAKOWALA???
JESLI KTOS SIE Z CZYMS TAKIM ZETKNAL TO PROSZE O POMOC???
JAK NIE CHCE ODPISAC NA FORUM - TO MOZE GG LUB EMAIL

Takie cos sie wywala w dwuch m znanych przypadkach - gdy lilo jest rozwalone i gdy dysk jest uszkodzony.
Logi mozna odzyskac nawet z formatowanego dysku. Poszukaj narzedzi w sieci - no chyba, ze go wyzerowales
smile.gif
 

ki2ll

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2003
Posty
4
poszukaj na jakims progsie p2p Disc Commander firmy winternals to sobie odzyskasz dane
smile.gif
jak padnie Ci partycja to tym tez odzyskasz:)
 
Do góry Bottom