Autokasacja ?

Sardes

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2011
Posty
2
Witam.
Czy istnieje dostępna technicznie możliwość wykasowania z lokalnego forum wszystkich swoich własnych postów, tzn. tylko tych, których jestem autorem ? (Admin. nie reaguje na moje prośby.)
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Jeśli napisałeś na jakimś forum co może spowodować postępowanie prawne to mogę tylko powiedzieć, że nie istnieje.
Jeśli nawet uda się Tobie włamać na serwer i wykasować bazę danych, dotrzeć fizycznie do serwerów które obsługują forum i je polać napalmem i spalić to i tak można przeczytać wpisy przez jakiś czas za pomocą pamięci wyszukiwarek internetowych oraz serwerów tzw. web archive.
 

Sardes

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2011
Posty
2
Tadeusz Fantom napisał:
Jeśli napisałeś na jakimś forum co może spowodować postępowanie prawne ....
Nie o to tu chodzi. Moje autorskie literackie teksty stanowią ozdobę forum, które opanowała grupa osób specjalizująca się w obsceniach, wulgaryzmach i w chamstwie. Nie jestem tam anonimem i nie chcę, by kojarzono mnie z tamtym portalem. Chciałbym tylko uzyskać dostęp do funkcji "edytuj swój post", która to funkcja zanika w kwadrans po wysłaniu postu.
 
Ostatnia edycja:

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Sardes napisał:
Moje autorskie literackie teksty stanowią ozdobę forum, które opanowała grupa osób specjalizująca się w obsceniach, wulgaryzmach i w chamstwie.
Samoobrona? :D
Sardes napisał:
funkcja zanika w kwadrans po wysłaniu postu.
Racja, funkcja zanika i bez dostania się do bazy lub wykorzystania jakiegoś błędu w skrypcie forum nie można edytować posta.
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
kiedyś miałem podobny problem. Znajomy prawnik powiedział mi, że śmiało mogę zgłosić taką sprawę do sądu. Kiedy napisałem o tym administratorowi owego forum, co prawda nic nie odpisał, ale teksty zniknęły z forum:) Proponuję abyś wysłał mu ostrzeżenie, a jeśli to nie pomoże, powinieneś sprawę skierować do sądu.
 
Do góry Bottom