Automatyczne odpalenie w archiwum

patyk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
19
Mam pytanie, czy sie da, jesli tak to jak, spakowac serwer keyloggera w archiwum zipa tak zeby po otworzeniu archiwum automatycznie zainstalowal sie serwer jakiegos shkodnika ? Najlepiej by bylo jesli serwer instalowal by sie w momencie otworzenia archiwum (cos tak jakby wirusa podczepic pod zipa), ale ta druga opcja tesh jest dobra, tylko ze korzystajac z niej, dobrze by bylo oczywiscie jesli serwer nie rozpakowywal sie w tym samym folderze co reshta plikow.
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Originally posted by patyk
Mam pytanie, czy sie da, jesli tak to jak, spakowac serwer keyloggera w archiwum zipa tak zeby po otworzeniu archiwum automatycznie zainstalowal sie serwer jakiegos shkodnika ? Najlepiej by bylo jesli serwer instalowal by sie w momencie otworzenia archiwum (cos tak jakby wirusa podczepic pod zipa), ale ta druga opcja tesh jest dobra, tylko ze korzystajac z niej, dobrze by bylo oczywiscie jesli serwer nie rozpakowywal sie w tym samym folderze co reshta plikow.

taaak jest takie coś WinRar
smile.gif
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Mam pytanie, czy sie da, jesli tak to jak, spakowac serwer keyloggera w archiwum zipa tak zeby po otworzeniu archiwum automatycznie zainstalowal sie serwer jakiegos shkodnika ? Najlepiej by bylo jesli serwer instalowal by sie w momencie otworzenia archiwum (cos tak jakby wirusa podczepic pod zipa), ale ta druga opcja tesh jest dobra, tylko ze korzystajac z niej, dobrze by bylo oczywiscie jesli serwer nie rozpakowywal sie w tym samym folderze co reshta plikow.
taaak jest takie coś WinRar :)ale to będzie SFX czyli *.exe a kolega pytał o ZIPa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

patyk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2005
Posty
19
Własnie ! nie moze byc plik exe ! wiec raczej nie wchodzi w rachube podczepienie wira pod archiwum tylko wrzucenie go do srodka tak zeby odpalil sie po jego wlaczeniu, badz po jego rozpakowaniu.
 
Do góry Bottom