AVG

Brola

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2008
Posty
5
Witam...poszukuje dobrego cryptera ktorym moglbym zaszyfrowac server jakiegos trojana np BIG BENA czy GGT....tak zeby AVG go nie wykryl....

Chyba ze macie jakis inny pomysl...Potrzebuej wykrasc haslo na fotka.pl i haslo do gg ...

Z gory dziekuje za pomoc....Jezeli post jest nie zgodny z regulaminem to prosze o edycjie...

smile.gif
 

szymcioooo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2007
Posty
113
Hmmm uważam źe lepszy by był keylogger
<
A do gg masz fajny programik "złodziej gg". I tutaj na forum jest on udostępniony
smile.gif
pozdro
 

Brola

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2008
Posty
5
a jak z wykrywalnoscia?? AVG nie moze go wykryc!! szukam dla tego cryptera aby byl nie wykrywalny macie jakies pomyssly?? bo moze byc keylogger..
 

Kazu_Ya

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2008
Posty
17
Ja polecam napisanie wlasnego keyloggera, trojana. Troche dużo roboty ale satysfakcja i niewykrywalnośc gwarantowane (jesli sie postarasz) ;] pozdro :faja:
 

Brola

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2008
Posty
5
Czarna magia..ale coż jezeli nikt nie zna żadnego innego sposobu..;]

Dobra co proponujecie...DELPHI?? C++?

Ma ktos jakies dobre kursy?? (ZrozumialE):]
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Originally posted by Brola
Czarna magia..ale coż jezeli nikt nie zna żadnego innego sposobu..;]

Dobra co proponujecie...DELPHI?? C++?

Ma ktos jakies dobre kursy?? (ZrozumialE):]

Delphi jest łatwiejsze, szybciej napiszesz trojana w Delphi niż w C/C++. Jesteś ambitny wal w C++, chociaż na początek poleciłbym Delphi.
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
polecam nietypowego keyloggera a mianowicie
1.cheat engine na fotka szukamy adresow pola nicku i hasla
2.W delphi ustwiamy ukryta forme i zeby hasla w labelu sie pojawilaly
3.wysylka (smtp,fttp,winsock, lub kod php)
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Originally posted by l4f
Delphi jest łatwiejsze, szybciej napiszesz trojana w Delphi niż w C/C++. Jesteś ambitny wal w C++, chociaż na początek poleciłbym Delphi.

Ja też ci polecam delphi na poczatek
smile.gif
jest łatwiejsze i pisze sie na zasadzie komponentow a zeby cos w c++ napisac to trzeba sie jeszcze pouczyc
<
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Originally posted by Kopaczka92
smile.gif
jest łatwiejsze i pisze sie na zasadzie komponentow a zeby cos w c++ napisac to trzeba sie jeszcze pouczyc

A żeby napisać coś w Delphi to nie trzeba się uczyć?
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Originally posted by Kopaczka92
Ja też ci polecam delphi na poczatek jest łatwiejsze i pisze sie na zasadzie komponentow a zeby cos w c++ napisac to trzeba sie jeszcze pouczyc
Komponentów można używać zarówno w C++ jak i delphi, to czy użyjesz gotowych komponentów czy będziesz twórczy i napiszesz sam kod, zależy wyłącznie od Ciebie, nie widze kompletnie żadnej różnicy...
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Chodziło mi o to że Delphi jest łatwiejsze niż c++ i szybciej się można delphi nauczyć według mnie
smile.gif
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Originally posted by kopaczka92
Chodziło mi o to że Delphi jest łatwiejsze niż c++ i szybciej się można delphi nauczyć według mnie
smile.gif
`Linia biustu, kwestia gustu` . [;
Inni się mogą nauczyć szybciej C++, a inni Delphi.
smile.gif
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
<div class='quotetop'>CYTAT(l4f @ 9.02.2008, 11:13) <{POST_SNAPBACK}></div>
Delphi jest łatwiejsze, szybciej napiszesz trojana w Delphi niż w C/C++. Jesteś ambitny wal w C++, chociaż na początek poleciłbym Delphi.[/b]


Ludzie co Wy macie z tym lejbelem ? Czytam te forum i mam wrażenie że polowa kompilatorów ma tylko ten komponent.
 
Do góry Bottom