Błąd podczas kompilacji

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
No przecież sploit już shella wbudowanego nie miał, mała to zapora dla script-kiddies?? Czytałem to wcześniej
smile.gif
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
No dobra, shell jest tylko w systemie a exploity mają procedury, które służą jego przejęciu. Może być??
smile.gif
 

snacky

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 17, 2004
Posty
21
no dobra , ale czy komuś udało sie coś zdziałaś tym exploicikiem ...

tyle krzyku o niego było ... ale wychodzi na to , że puszczony exploit podpucha chyba ...

bo niby sie kompiluje i co z tego

pliki jpg zmienia w dziwnie małe ...

i to już nie jest nawet jpeg tylko nie wiadomo co...i co najważniejsze nie działa ...
 

darkjames

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2004
Posty
22
Originally posted by snacky
no dobra , ale czy komuś udało sie coś zdziałaś tym exploicikiem ...
tyle krzyku o niego było ... ale wychodzi na to , że puszczony exploit podpucha chyba ...
bo niby sie kompiluje i co z tego
pliki jpg zmienia w dziwnie małe ...
i to już nie jest nawet jpeg tylko nie wiadomo co...i co najważniejsze nie działa ...
zi0mus, to nie sa pliczki jpeg, tylko plik z shellcode, robiacy dziwne rzeczy na gdi windowsa. ;>
moj kolega testowal to w swojej sieci, za zgoda drugiego usera. i zbindowal shella, wiec raczej dziala. oczywiscie nie wiem ktory kod wy kompilujecie ale nvm ;>
Nie czytalem tego source, nie chcialo mi sie zamieniac kodow ascii na instrukcje asma. [w] ze nie ktorzy to umieja patrzac robic, ale ja taki g33k nie jestem ;>
przechodzac do meritum, nie znosze script kiddie.
nauczcie sie czegos, a potem sie bawcie, jak nie umiecie tego zrobic, to nie piszcie na forum ze wam nie dziala, bo mi to troche lameria pachnie ;/
eot.
 

snacky

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 17, 2004
Posty
21
teraz to już nie wiem o co ci chodzi...


przecież kod mam skompilowany ... nie o to chodzi ....


chyba nie wiesz na czym polega ten exploit ...
poczytaj najpierw jakiś artykuł o tym exploicie a dopiero sie odzywaj

dla sprostowania : jpg po "przeróbce" robią sie u mnie dziwnie małe (obojętnie jakiego typu parametr wykorzystam) i nic sie nie dzieje ...
 
Do góry Bottom