Błąd przy Zdalnej Instalacji, Pomocy!

Kamiltrz5

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2013
Posty
2
Witam..
Na wstępie chciałbym wszystkich przeprosić za kolejny temat o problemach z perfect keyloggerem.
Z tego co zdążyłem wyczytać program nie czyni cudów bo nie zależy mi na tym. Sprawa jest prosta potrzebuje jakiegoś keyloggera z zdalną instalacją abym mógł wysłać go niepostrzeżenie 2 osobie... dziewczyna i jej natrętny były.. hm.. nie chciałbym odpowiedzi "ale zaufanie to podstawa związku " nie wnikajmy to długa historia. Nie mam hajsu żeby zakupować takie oto cuda niestety. Co mogę jeszcze powiedzieć na komputerze ma system XP, nie ma antywirusa ani firewalla , nie musi być jakiś niewykrywany bo i tak pewnie nie dojdzie do czego to jest. Chodzi mi o to aby ukryć keyloggera w jakimś pliku aby po otworzeniu zainstalował się sam i wysyłał mi logi na e-mail. wiem ze perfect keylogger ma taką funkcje ale zawsze jest coś -.-' przy zdalnej instalacji wyskakuj mi błąd "System Windows nie może odnaleźć pliku.. bla bla bla.. niby keylogger wgrywa się do pliku ale jak chce go otworzyć to wyskakuje mi ten błąd Bez tytułu.png czy da się coś na to poradzić czy muszę szukać innego keyloggera? Na koniec dodam że jestem laikiem w tych sprawach -.-' będę wdzięczy za każdą odpowiedz. bądź instrukcje co zrobić dalej.
 
Do góry Bottom