BackTrack 5 R3 Oryginał czy spolszczenie?

pijocyna

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2012
Posty
62
Witam!

Chciałem użyć BackTracka do złamania zabezpieczeń w sieci z LiveCD ale doszedłem do wniosku, że chyba go jednak zainstaluje.
I mam pytanie:
Jaki polecacie, oryginał czy ze spolszczeniem?

Z góry dzięki za odp:)
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Angielskiego nie znasz ?
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
A czy oryginał+polski pakiet językowy różni się czymkolwiek od spolszczenia?
Większość programów i tak nie ma polskiej wersji językowej, polski pakiet językowy Firefoxa Ci spolszczy, ale na dużo więcej bym nie liczył.
 

pijocyna

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2012
Posty
62
Znam trochę angielski ale użytkowy a terminy związane z komputerami nie zawsze da się przetłumaczyć.
Jak kiedyś(dawno temu) instalowałem se sam Linuxa to popierniczyłem partycje windowsowe.
Chciałem tylko zasięgnąć rady użytkowników bo zamierzam całkowicie przejść na Linuxa a dawno go nie instalowałem.
Te nowsze Linuxy mają chyba nakładki graficzne a co do spolszczenia to nie jestem pewien.
 

pijocyna

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2012
Posty
62
Oookeeyyy! Wiem już wszystko i chciałem zamknąć temat ale gdzieś mi tu te opcje wcięło!
 

Backtrack

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2012
Posty
1
Jeśli chcesz pracować tylko na linuxie ... to backtrack ... nie za bardzo do tego się nadaje ...
Co do polskiej wersji ... to zerknij na gógla lub do wikipedia ...
 

pijocyna

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2012
Posty
62
Dzięki, ale już go sobie zainstalowałem. Muszę tylko doinstalować różne programy bo niema nic do odtwarzania filmów, muzyki, itd. Ale ogólnie fajnie to wszystko wygląda.
 
Do góry Bottom