[BackTrack]Problemy podczas bootowania

mystiq

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2008
Posty
17
Ostatnio "kazano" mi sciaganc backtrack'a i tak tez uczynilem

Wybralem versje 3 na usb (BT3 final usb), rozpakowalem iso, wrzucilem pliki na pendrive, odpalilem bootinst.
nastepnie reboot ->f8->pendrive.

Pojawia mi sie okno pytajace jakiego interface chce uzyc (kde, beryl (ta nowa nazwa...), itp.)

Czego kolwiek bym nie wybrac z graficznych, to pojawia mi sie okno informacyjne w ktorym przewijaja sie info o tym co sie zaladowalo, lub co zostalo wykryte.

Nastepnie pojawia sie seria zielonych gwiazdek czy czegos tak i ostatnia linia pisze, iz booter szuka sciezki dla danych.

System sie dalej nie laduje.


Co mam z tym poczac?

(zaraz wyskoczy jakis cwaniak za dwa grosze linkujacy googla. zaloze sie :D )
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Wklej dokładną treść wszystkich błędów albo ściągnij backtracka 4, ma nowszy kernel, co za tym idzie wiele więcej sterowników. ;)

Ps: Możesz jeszcze spróbować przełączyć się na inną konsolę wirtualną (CTRL+ALT+F[1..6]). Zalogować się (root/toor) i na własną rękę zdiagnozować problem, ale raczej nie zadziała gdy system nie załadował się do końca. (Nie włączył się program login, który autoryzuje userów i uruchamia powłokę)
Albo poprostu spróbuj poprzez bootloader przekazać do jądra parametr single, system powinien włączyć się w trybie jednego użytkownika, będziesz mógł sprawdzić (jeśli się włączy ;P), czy Twój sprzęt został poprawnie wykryty, etc...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom