[BCB] Własny keylogger

ShadeX

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2006
Posty
14
Witam, napisałem juz własnego trojana i kilka innych narzedzi, a teraz chcialbym wziasc sie za keyloggera. Wiem ze jest to ciut trudniejsze. Znacie moze jakies poradniki do pisania keyloggerów? Chcialbym jakis porzadny poradnik, albo instrukcje z przykladowymi kodami.
Prosze pomozcie
 

Ziem

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2005
Posty
72
fl3a też dał spoko poradnik jak znasz anglieski powinienś sobie poradzić i na dodatek są tam źródła. W tym co ja dałem najprawdopodobnie nie chodzi wysyłanie na mail ale sprawdz to.
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Tak mi sie tylko w oczy rzucilo...
I am trying to hide Apps on the TaskList. App.Taskvisible = False does not seem to work.

I tried the example here using the method of registering the App as a windows service. But seems my App can not find this important API function - RegisterServiceProcess(). I am running Win/XP, may be this Lib function is not available in XP?[/b]
As you correctly surmised, RegisterServiceProcess API exists only in Win9X based OSes. The thing to remember is that Windows XP is basically an upgraded version of the NT operating system. And in NT (and 2000 and XP), the task manager lists both processes and services.

Ok so, short answer, if you want to hide your apps on XP its impossible. Unless you disable the task manager, which I wouldn't recommend.[/b]
 

ShadeX

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2006
Posty
14
o tym ze nie da sie ukryc procesu w win xp, to juz wiem
<
 
Do góry Bottom