BiG BeN GG 2.3

alladyn21

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
9
1 pytanie. Udostepni mi ktos ta wersje ? wszystki linki wygasly mam tylko stara wersje

2 pytanie. Czemu jak zrobie serwer i chce go odpalic to pisze "nie prawidłowa nazwa pliku" czy cos w tym stylu

3 jakie nr gg dokladnie wpisywac bo z instrukcij nie rozumeim jakos po nie polsku napisane;/ w serwer mam wpisac nr gg nowo załozony i w client moj nr gg tak? i co dalej ?

dziekuje za odp
 

alladyn21

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
9
dobrze to w takim razie niech bedzie ta starsza ja mam 2.0 i nie moge znalesc tej 2.3 wersja ale reszta pytan dalej nurtuje nie moge tego skonfigurowac

[ Dodano: 05-04-2007, 21:59 ]
prosze podpowiedzcie dlaczego pisze jak odpalam serwer jakis bład?
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330

miki.pl

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2007
Posty
1
Witam jestem nowy i nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie a mianowicie:

Jakie jest hasło do big_ben_gg_2_3 pobranego ze strony producenta przeszukałem już wiele miejsc i nie mogę nic znaleźć . :hmmm:
 

kapcioch

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2007
Posty
4
Witam !

Mozecie dac dzialajacy link do big ben gg v2.3 ?

Bo tamten wyzej przey 99% wyskakuje blad z gor y dzieki
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Nie wiem czemu ale mam dziwne przeczucie, że kolega nie wyłączył ochrony AV tylko samego AV...
 

Pehdesign

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2007
Posty
32
hej. czy moglby ktos odswiezyc link do sciagniecia virusa. probowalem juz wszytkich linkow na tej stronie ale sa juz nie aktualne. dzieki
 

faith

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2006
Posty
23
ja tez poprosze od odswiezenie linka (chyba ze wyszla jakas nowa wersja) najlepiej z haslem, bo pukico to hcyba najlepszy trojan w ktorym mozna uzywac cmd itp
 
Do góry Bottom