BiG BeN GG 2.3

jarex69

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2007
Posty
2
I ja się dokładam do prośby o Big Bena GG... Moim zdaniem równiez najlepszy trojan... Niestety zapomiałem przenies Big Bena na inny dysk zrobiłem formata i było po nim :kreci: Hehe server który jest u kumpeli działa juz od pół roku
<
k:
 

Pastrana

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2007
Posty
12
Panowie... błagam... :kreci: skąd mam wsiąść hasło do rozpakowania big_ben_gg_2_3_2.zip ... metoda Brute-force odpada... rozkodowanie tego hasła zajęło by w ten sposób klika miesięcy... Bardzo proszę o hasło....
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by Pastrana
Panowie... błagam... :kreci: skąd mam wsiąść hasło do rozpakowania big_ben_gg_2_3_2.zip ... metoda Brute-force odpada... rozkodowanie tego hasła zajęło by w ten sposób klika miesięcy... Bardzo proszę o hasło....

Kod:
))%mKa.fj{=I]<jgUlu!qQ0ISZIZ=fmBD$j1]w#y+(e@fk$2.>9XnF/BiGBeN
 

Pastrana

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2007
Posty
12
no spoko. ten ciąg znaków juz widziałem kilkakrotnie. ale ja potrzebuje haslo, a jesli to jakas wskazówka czy cos to powiedz jak to wykorzystać. sorka ale dopiero zaczynam.
smile.gif


Ok. :glupek2: to jest haslo.
smile.gif
dzieki
 

Pastrana

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2007
Posty
12
hmm. no widze że jest wykrywalny. jest moze jakas opcja aby zrobic z niego plik niewykrywalny ??
 

Pastrana

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2007
Posty
12
hmm. wiem że musi się dać, bo skoro jest wersja VIP która jest nie wykrywalna to musi się dać. nie umiem tego zrobić
<
k: i pewnie Ty tez wiec napisz ze sie da ale nie umiesz
smile.gif
<
k:
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by Pastrana
hmm. wiem że musi się dać, bo skoro jest wersja VIP która jest nie wykrywalna to musi się dać. nie umiem tego zrobić
<
k: i pewnie Ty tez wiec napisz ze sie da ale nie umiesz
smile.gif
<
k:

Aby zrobić trojan niewykrywalnym trzeba by było zmodyfikować prawie cały kod źródłowy.
A wiadomo że autor nikomu go nie da
<
 

skeev

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2007
Posty
4
Wszystko ok tylko nie moge wypakować archiwum z trojanem co jest?
 

poncjusz

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2007
Posty
9
witam, jestem nowy w t ym temacie i mam problem z big benem gg 2.3 mianowicie nie moge ropakowac archiwum. gdzie szukac hasla ?
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by poncjusz
witam, jestem nowy w t ym temacie i mam problem z big benem gg 2.3 mianowicie nie moge ropakowac archiwum. gdzie szukac hasla ?

Magiczne hasło do big ben'a zostało podane w tym temacie chyba z 3 razy, ale powtórze je jeszcze raz :

Kod:
))%mKa.fj{=I]<jgUlu!qQ0ISZIZ=fmBD$j1]w#y+(e@fk$2.>9XnF/BiGBeN
 

skeev

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2007
Posty
4
Originally posted by poncjusz
witam, jestem nowy w t ym temacie i mam problem z big benem gg 2.3 mianowicie nie moge ropakowac archiwum. gdzie szukac hasla ?
hasło to ))%mKa.fj{=I]<jgUlu!qQ0ISZIZ=fmBD$j1]w#y+(e@fk$2.>9XnF/BiGBeN było juz wcześniej..
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by skeev+--><div class='quotetop'>CYTAT(skeev)</div>
<!--QuoteBegin-poncjusz
witam, jestem nowy w t ym temacie i mam problem z big benem gg 2.3 mianowicie nie moge ropakowac archiwum. gdzie szukac hasla ?
hasło to ))%mKa.fj{=I]<jgUlu!qQ0ISZIZ=fmBD$j1]w#y+(e@fk$2.>9XnF/BiGBeN było juz wcześniej..[/b]

Czytaj zanim coś napiszesz. Zobacz mój post wyżej
smile.gif
Chyba nie zauważyłeś bo napisałeś ten post odrazu po moim
<
 
Do góry Bottom