big ben

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
wszystko sie dobrze odpala ale gdy wpisuje zabijserver to on sie nie usuwa tylko jest dalej tak samo z innymi komedami np chat to czemu nie wiem co pisze ofiara ?? u niej jest okno chatu a u mnie nic tak samo wpisuje dyski nic sie nie wyswietla podobnie jak szykaj procesor
jeszcze jedno jak z swojego kompa usunac serwer ??
z gory dzieki szukalem tych informacji ale nie znalazlem wszystkich wiec pisze ten temat sorki za ortografie
 

buazey

Użytkownik
Dołączył
Październik 7, 2006
Posty
6
siema pomozcie mi ...sciagnalem big bena i przy konfiguracji mam wlaczyc rowniez serwer.exe? czy tylko bigbena..ok druga sprawa zalozylem drugie gg i co teraz jak mam uzywac big bena? z mojego numeru gg mam wysylac komendy na nowo zalozony numer? czy na numer ofiary bo nie łapie sie o co w tym chodzi...pomocy!
 

CineX

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2006
Posty
9
Jeśli włączysz "serwer.exe" to serwer który wygenerowałeś uruchomi się. Także nie radzę

[ Dodano: 14-10-2006, 19:05 ]
Tutaj masz lnk do konfiguracji Big Bena GG 2.3
 

buazey

Użytkownik
Dołączył
Październik 7, 2006
Posty
6
a zeby sterowac trojanem musze napisac do ofiary z nowozalozonego gg a ze swojego gg wysylac komendy na na te nowe gg?
 

CineX

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2006
Posty
9
Originally posted by buazey
a zeby sterowac trojanem musze napisac do ofiary z nowozalozonego gg

Nie musisz pisać do ofiary z nowego GG.

a ze swojego gg wysylac komendy na na te nowe gg?[/b]

Zgadza się. W konfigu podałeś numer i hasło do nowego gg oraz swoje gg tak?

Jeśli tak to piszesz komendy na nowe GG.
 

buazey

Użytkownik
Dołączył
Październik 7, 2006
Posty
6
zgadza sie wyslalem koledze na probe ten plik serwer.exe po wygenerowaniu i nic pisałem komendy z mojego gg na nowozalozone i nic
 

CineX

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2006
Posty
9
Mam prośbę. Przeczytaj ten poradnik i zrob wszystko co jest w nim napisane. Pod koniec zmień nazwę z serwer.exe na np. Quake4.exe albo Internet.exe żeby myślał że przesyłasz mu progs.

A może kolega nie uruchomił jeszcze pliku bo AV i FW zawyło i skasował?
 

Spray

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2006
Posty
17
Siema. Sory ze gupio pytam ale sciaglem Big Bena z oficialnej stronki i archiwum w ktorym sie on znajduje jest na haslo. On jest platny jezeli tak to ile? Jezeli nie to jak mam zdobyc haslo?
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
big ben dziala ale nie wysyla mi nic na poczte tylko dostaje taka informacie bigben 18:51:37
Przygotowanie Do Wysłania Screen`u...
bigben 18:51:37
Wysyłam Screen Proszę Czekać... <czas>
bigben 18:51:38
Problemy Z Pocztą !!
 
Do góry Bottom