Binder i rozszerzenia!

D_ZiAd

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
19
Czy da sie zmienic rozszerzenie przy bindowaniu sie otworzylo od razu znaczy bez powrotnego zmieniania rozszerzenia. Jesli tak to jakim binderem i gdzie go znalezc?
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Czy da sie zmienic rozszerzenie przy bindowaniu sie otworzylo od razu znaczy bez powrotnego zmieniania rozszerzenia. Jesli tak to jakim binderem i gdzie go znalezc?
Jak bardziej po polskiemu napiszesz to moze ci ktos odpowie ;/ przeciez rozszerzenia plikow mozna samemu zmieniac (recznie w dosie czy tez total commanderem)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

D_ZiAd

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
19
wiem ze mozna ale mi chodzi o to zeby od razu po uruchomieniu dzialalo to co bylo zbindowane
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
wiem ze mozna ale mi chodzi o to zeby od razu po uruchomieniu dzialalo to co bylo zbindowane
Prawie kazdy binder daje taka mozliwosc, przeciesh takie jest wlasnie jego przeznaczenie zeby uruchamial wszystkie pliki zbindowane...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

D_ZiAd

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
19
Eh u mnie to tak wyglada:
1. binduje plik *.exe z plikiem *.jpg
2. zapisuje jako *.jpg
3. probuje otworzyc a otwiera sie tylko zapisany plik *.jpg a *.exe nie

da sie zrobic zeby w 3 wygladalo tak:
3. probuje otworzyc i otwiera mi sie plik *.jpg i plik *.exe
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
ehhh... ja tak mam ... :? A jakiego bindera uzywasz ?!?!
[jak bindujesz sobie server z jpg to jak otwierasz to nie dziw sie ze nie otwiera ci sie server exe ...
<
]
PozdrO...
 

Karrde

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2004
Posty
31
Jedyna sprawa która to może zalagodzic to zbindowany plik zapisać.pdf. exe dajesz to archiwum (rar'a) i nie widzi(nie widzi bo nie ma zasięgu ta tabela)
 

D_ZiAd

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
19
Plik nie jestem taki glupi
<
Ale ja nie moge przesylac plikow exe do goscia nawet w rarze. musze miec jakis plik jpg ktory otowrzy serv.
<
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Nie da sie zrobic zeby plik z rozszerzeniem JPG odpalal serwera, ale mozesh probowac z innymi rozszerzeniami, scr, com, pif i takie tam...
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
nie da ardy?
hmm ja nie bylbym taki pewny bo popatrzcie sobie [aha i nie zdziwcie sie jak wam wyjara cmosa]:
// link nieaktywny
PS: Z tym cmosem to zartowalem
To co nam zaprezentowales to co innego niz zbindowany plik...
Nie da sie zrobic zeby plik z rozszerzeniem JPG odpalal serwera, ale mozesh probowac z innymi rozszerzeniami, scr, com, pif i takie tam
hm zdecyduj sie :| :?

PS w opisie masz "cogito, ergo sum" czyzbys chcial zniknac?? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mathac

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2004
Posty
29
musial bys miec serva pod jpg a o takiego ciezko. z binderem to nie problem
 
Do góry Bottom