Binder niewykrywalny + zmiana ikonki

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by Quentin
.....probowalem tez podmienic sama ikonke w G@duGhost ale wtedy wywala błąd że....coś tam coś tam:)

jezeli ktos ma recepte to prosze o podpowiedz
pozdrawiam

wsumie nie probowalem zmieniac ikony w GGT, ale pewnie sie nieda bo serwer jest spakowany upxem , nalezalo by rozpakowac serwer zmienic ikone i spakowac spowrotem
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
Dziekuje...poradzilem sobie z ikonka gdy jeszcze raz przesledzilem dokładnie ten wątek...teraz jest zbindowane i z ładną ikonką od Marka...

Cos dużo pracy Wam wszystkim przysparzam...
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Odp

Jakbyś chciał, to mogę Ci jeszcze zrobić ikonkę JPEG znaną z Windows XP.
 

Soul

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2004
Posty
12
jeśli...

jeśli już o tym piszesz możesz ją zrobic a ja chęnie ściągne
smile.gif

ściągłem GetRighta i pobrałem tamtą
DZIĘKS
 

actvi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2004
Posty
15
Te wasze sposoby są nic nie warte niestety. Próbowaliście odpalić tak zrobiony plik z załączonym monitorem NAV 2004 ? To jest dobre na skanery, ale nie na monitor, który wszystko analizuje podczas wykonywania kodu. Najlepiej zdekompilować kod samego trojana i pozmieniać funkcje, a następnie spowrotem skompilować, tylko czym to zrobić ? A może zna ktoś jakiś inny sposób ?
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
tak jak pisal actvi, ja tez juz jakis czas temu psalem na forum ze nie ma sensu bindowac niewykrywalnym binderem plików które są wykrywalne,
wszystkie bindery z jakimi sie spotkałem dzałały na tej zasadzie ze po uruchomieniu wypakowuja z siebie pliki bindowane lub tworza pliki tymczasowe i próbuje je uruchomić, uruchomiony monitor AV odrazu wykryje pliki ktore wyrzucil z siebie zbindowany plik, na to tez sa sposoby zeby zrobic niewykrywalny plik trojana, tez o tym pisalem kombinowac z programami typu exe_protectors, exe_packers , .......
 

Sz#sz#

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2002
Posty
140
najlepiej jest tak komuś zbindować

robimy trojana
tworzymy rar'em archiwum sfx z plikami_dla _znajomego

tworzymy rar'em archiwum sfx z 2 w/w plikami i w komętarzu dodajemy
Silent=1
Setup=trojana.exe
Setup=archiwum sfx z plikami_dla _znajomego.exe

Efekt jest taki że rozpakowuje się trojan i plik spakowane w archiwum , kolega jest pewny że to prawdziwe sfx a tu niestety
<
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
da sie

Originally posted by pawel221
A czy da sie plikowi exe zmienić ikonke jakimś programem??
Niewykrywalność jest najważniejsza ale zeby pliczek był mniej podejżany lepiej zmienić ikonke. Yab jest do dupy bo nawet jak zbindujesz dwa pliki tekstowe to on z tego robi podejżany plik i wszystkie AV to wykrywają!!

Restrator czy jaklos tak napewno jest na stronie komputer swiata
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
I ja także polecam jako bindera WinRara
smile.gif
Co jak co, ale WinRara to żaden antywir nie uzna za podejrzanego, co innego jego zawartość ale to już inny problem. Ja używam WinRara jako bindera tak:
- tworzę archiwum sfx z niespodzankami
smile.gif
(create sfx archive)
- advanced/sfxoptions: w modes daję na "hide all" i "overwrite all files" (na wszelki wypadek
<
) a w generals daję w polu "run after extraction" sami wiecie co
smile.gif


Mistrzostwo świata to nie jest, ale za to jakie skuteczne
<
 

xem

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2004
Posty
12
fajnie spakowałem to wszystki winrarem i co z tego jak poczta nie przepusci trojna nawet spakowanego
<
co tu robic? :/
 

R.B.S

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 14, 2004
Posty
1
Witam!
Mam takie pytanie, jak wpisac komentarz w rar mam spakowane 2 pliki
np foto , server i chce zeby byly wypakowane do 2 roznych folderow

bo robie tak:

Silent=1
Setup=foto.jpg
Path=c:gdzies tam..
Setup=server.exe
Path=c:gdzies tam...

ale oba pliki wypakowywuje do ostatniej sciezki
 

mathac

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2004
Posty
29
Cze all hmm mam wykrywalnego bindera ale plik ktory nim zrobisz nie wykrywalny jest upx ci nie spakuje ale w binderze jest taka opcja zeby binder pakowal jest prosta obsluga i mozesz odrazu w binderze zmienic ikone i mozesz bindowac tyle plikow ile chcesz a nie tak jak w niektorych binderach tylko 2 :-D jeszcze ci daje zestaw ikonek flasa z wina itd jest ich troche a to wszytko znajdziesz na mojej stronce mathac.glt.pl w dziale download pozdro
 

sunnyjendro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2004
Posty
2
HEY

Kiedy ściągnę bindera np. YAB mój antivirus odrazu pokazuje że to jest trojan i usuwa go!! HELP!!! :?
 
Do góry Bottom