Bindowanie roznych plikow

Allanon

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2003
Posty
26
male pytanko -- jak [[jezeli jest to mozliwe]] zbinodwac do jednego exe lub innego wykonywalnego pliku pliki --- cfg, dll i exe. I oczywiscie jakim binderem. :?:
 

deeptroat

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2003
Posty
4
człowieku... wątpie zebyś znalazł odp. na ten temat. Ci co sie znają i wiedzą gdzie szukać najnowszych blinderów nie siedzą tutaj. Pisza własne prgramy albo planuja bardziej ambitne plany niz podsyłanie trojanów.

Na tym forum są tylko tacy ludzie jak my albo wielsce cwaniaki (patrz post wyzej)
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
deeptroat, nie mam pojęcia o co ci chodzi, chyba nie załapałeś tematu.
Allanon, oczywiście, że mozesz zbindować te pliki do jednego, a o tym włsnym pisaniu programów itd. to mu chyba chodsziło o to, że po prostu po zbindowaniu tych plików to przy uzyciu binderółw wziętych z sieci to przy otwieraniu wykryją to AV. Polecałbym ci yaba bo jest prosty w obsłudze i ma wbudowane włąsne ikonki.
 

deeptroat

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2003
Posty
4
nie. spoko

yab jest tu // link nieaktywny


tylko ze ja mówie w tym sensie ze Allanon na pewno nie blinduje plików rekreacyjnie i prędzej czy puzniej bedzie je chciał puscic siecią.... zapomniałem tylko dodać w pierwszym poscie ze samo zblindowanie plików to 10% sukcesu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

fialek

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 20, 2003
Posty
18
najlepiej zbinduj to yabem. Z rozszeżeń widze że to jakiś keyloger, najprawdopodobniej Ghost keylogger. I przy wysyłaniu podpytaj się osoby czy ma AV bo mozesz wpaść
 

Allanon

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2003
Posty
26
bindery siakies dziwne, bindujke jpg z byle czym [[ nie wirusem ]]i juz AV sie dra, glupota.
zbindowalem netbusa z jpg do scr, powstal fajny efekt bo plik po uruchomieniu przenosi sie do katalogu windy [[ lamer pomysli ze plik sam sie skasowal ]] patch sie instaluje dobrze no i wtedy wiadomo ze AV piszcza, dodatkowo spakowalem rarem t oz passem i AV umilkly na zawsze
smile.gif
[[ hehe no do czasu unpacka ]] 3a napisac siakiego keylogga porzadnego, ktory dziala jak listening w netbusie ;]
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
allanon, chyba nie przeczytałeś dokładnie mojego postu, przecież napisałem ci, że każdego bindera, którego ściągniesz z sieci wykrywają AV, jak chcesz takiego zeby ci AV nie piszczał to musisz go sę napisac samemu
 
Do góry Bottom