Bindowanie trojana, pomoc w wyborze

Arthex

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2012
Posty
15
Witam.
Mam kilka pytań dotyczących bindowania serwera.

Pyt. 1 : Bindowanie serwera - z czym najlepiej bindować serwer aby wykrywalność była możliwie jak najniższa ?
Pyt. 2 : Może to dla kogoś być śmieszne ale do rzeczy - czy uda mi się zbindować serwer np. z jakimś .jpg za pomocą winrara ? Jak z wykrywalnością i w jaki sposób to zrobić.
Pyt. 3 : Potrzebuję jakiegoś trojana aby był łatwy w obsłudze no i po zbindowaniu słabo wykrywalny bo na tym mi najbardziej zależy - którego polecacie ? od razu mówię że na tą akcje nie wydam nawet 1zł bo ma to być jednorazowe.
Pyt. 4 : W jaki sposób ukryć serwer ? Najlepiej żeby serwer od razu przeniósł się do np. C:/windows.

Pytanie ogólne : Czy po zbindowaniu trojana np. z jakimś zdj. powstanie plik.jpg po otwarciu którego otworzy się zdjecie a serwer zostanie automatycznie odpalony w tle ?

Z góry przepraszam za takie podstawowe pytania i dziękuję za pomoc.
 

TDK8GB

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2013
Posty
105
Polecam binder meViu http://hermes-soft.p.ht/binder.html
Potrzebuję jakiegoś trojana aby był łatwy w obsłudze no i po zbindowaniu słabo wykrywalny bo na tym mi najbardziej zależy - którego polecacie ? od razu mówię że na tą akcje nie wydam nawet 1zł bo ma to być jednorazowe.
Jeżeli coś ma być za free i nie wykrywalne to sobie sam napisz. :)
 
Ostatnia edycja:

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Pyt. 1 : Bindowanie serwera - z czym najlepiej bindować serwer aby wykrywalność była możliwie jak najniższa ?
To zależy od wykrywalności stub'a, a nie od tego z czym to połączysz.

Pyt. 2 : Może to dla kogoś być śmieszne ale do rzeczy - czy uda mi się zbindować serwer np. z jakimś .jpg za pomocą winrara ? Jak z wykrywalnością i w jaki sposób to zrobić.
Można stworzyć tak zwane archiwum SFX, jest poradnik na tym forum - poszukaj. Wykrywalność możesz sprawdzić np na tej stronie: http://razorscanner.com/?r=2545.

Pyt. 3 : Potrzebuję jakiegoś trojana aby był łatwy w obsłudze no i po zbindowaniu słabo wykrywalny bo na tym mi najbardziej zależy - którego polecacie ? od razu mówię że na tą akcje nie wydam nawet 1zł bo ma to być jednorazowe.
Jak zamawiasz hydraulika do domu to można powiedzieć, że też to jest "jednorazowa" akcja, a jakoś za darmo Ci tego nie robi. Nie licz na cuda, za darmo to można w ryj dostać :) nic porządnego z niską wykrywalnością nie znajdziesz.

Pyt. 4 : W jaki sposób ukryć serwer ? Najlepiej żeby serwer od razu przeniósł się do np. C:/windows.
Na przykład funkcja WinAPI CopyFile()

Pytanie ogólne : Czy po zbindowaniu trojana np. z jakimś zdj. powstanie plik.jpg po otwarciu którego otworzy się zdjecie a serwer zostanie automatycznie odpalony w tle ?
Powstanie plik, który po odpaleniu wyświetli zdjęcie i w tle odpali serwer, ale na pewno nie będzie to plik w formacie jpg, tylko w którymś z formatów wykonywalnych np exe.
 
Do góry Bottom