BlackIce Binder v1.0

mto9

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2011
Posty
81
Nazwa programu: BlackIce Binder
Wersja: 1.0
Wymagania: .NET Framework
Wykrywalność: 0 na 14 (0%) scan log

beztytuullt.png



Funkcje:
  • Bindowanie nieokreślonej liczby plików, wszystkich typów(exe, jpg, ico, dll, itp.);
  • Zmiana ikony
  • EXE Pump
  • Ukrywa i nadaje atrybut systemowy wypakowanym plikom


Dodatkowe informacje:
  • Testowany na win7 64bit
  • Nie wymaga uprawnień Administratora
  • Omija zabezpieczenia UAC


Zobacz też:
!!! BlackIce Keylogger: http://haker.com.pl/threads/24555-BlackIce-Keylogger-v1-0-FUD lub http://cracker.com.pl/phpBB/viewtopic.php?f=4&t=73

Download: Zapytaj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Dobra robota B)
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Testowany na Windows XP Professional SP3 32-bit i działa.
 

HeadShotDeluxe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2012
Posty
86
OK, już nic nie musisz poprawiać. Pobrałem jeszcze raz i teraz wszystko działa na 100%. Może to była wina mojego OS, w końcu to Windows!

Dzięki i pozdrawiam.
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
OK, już nic nie musisz poprawiać. Pobrałem jeszcze raz i teraz wszystko działa na 100%. Może to była wina mojego OS, w końcu to Windows
Też miałem taki błąd. Binder był skompilowany dla wysokiego frameworka. mto9 przekompilował dla 2.0 i podmieniliśmy archiwum w temacie.
 

GenkisKid

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2013
Posty
3
Mam pytanie jeśli ktoś jeszcze przegląda ten temat . Czy to normalne że jak ściągam jakiegoś bindera , choćby nBinder Pro v5.5.1 to wykrywa mi wirusa ? Czy to po prostu "zbindowany binder" ?
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Mam pytanie jeśli ktoś jeszcze przegląda ten temat . Czy to normalne że jak ściągam jakiegoś bindera , choćby nBinder Pro v5.5.1 to wykrywa mi wirusa ? Czy to po prostu "zbindowany binder" ?

Tak - jest to normalne. Oprogramowanie, który służy do maskowania malware to również malware :)
 

mto9

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2011
Posty
81
Odpowiedziałem, udostępniam tam mój soft po pierwsze, dlatego że jest to mój soft i mogę z nim zrobić cokolwiek zechcę, a po drugie ja nie mam żadnych kompleksów jeśli chodzi o tamto forum i ich użytkowników w przeciwieństwie do Ciebie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom