Blackshade net w Windows 8

buzek55

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2013
Posty
7
Mam cryptowany serwer Blackshade net
Czy będzie on działał w Windows 8?
Wysłałem serwer do osoby z Windows 8 i mówi mi ze nie może go uruchomić ponieważ "pokazuje sie ze moj system odrzuca to i nie otworzy"
Nie korzystałem jeszcze z "ósemki" i nie wiem co i jak tam jest... Czy jest jakiś sposób na uruchomienie tego w Windows 8? Jakieś "uruchom jako administrator" czy coś takiego? Czy po prostu na tym win nie będzie działać?

Dodam jeszcze ze po cryptowaniu mam wykrywalność: 0/40
 

Alerion

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2013
Posty
88
Dawno nie korzystałem z Darkcomet napisałem z "tego co pamietam" możliwe że działa. Zresztą Darkcomet jest dla nobów i tylko skiddy z hackforums z niego korzystają :D
 

mentor76

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2013
Posty
8
Dawno nie korzystałem z Darkcomet napisałem z "tego co pamietam" możliwe że działa. Zresztą Darkcomet jest dla nobów i tylko skiddy z hackforums z niego korzystają :D

Masz takie pojecie o RATach jako keyloggerach czyli ZEROWE! DC to najlepszy rat i do tego za free.Napisz z czego korzystają tacy pro jak ty...albo lepiej wracaj na Onet.
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Chcesz kompatybilności to uzyj jakies Rata napisanego w Javie. Pójdzie na każdym systemie :)
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Masz takie pojecie o RATach jako keyloggerach czyli ZEROWE! DC to najlepszy rat i do tego za free.Napisz z czego korzystają tacy pro jak ty...albo lepiej wracaj na Onet.
Ty też.
DarkComet często zrywa połączenie, brakuje mu kilku funkcji.
Każdy RAT z osobna (tj. DarkComet, BlackShades, CyberGate) wg. mnie nadaje się tylko do kontrolowania max. 15 botów jednocześnie.
Do botnetu (~100+ botów) tylko boty IRC/HTTP, żadne RAT'y (ani namiastki botów P2P).
 
Do góry Bottom