Blackshades NET pomoc z połączeniem

buzek55

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2013
Posty
7
Witam
Kopiłem Blackshades NET jednak mam problem z połączeniem z serwerem
Czy po zakupie wystarczy uruchomić clienta i wejść w create serwer stworzyć serwer i wysłać czy trzeba coś jeszcze gdzieś zrobić/ustawić?

Mam ustawione tak:
ff6278449f93e.jpg

b4ff2fbc5e24e.jpg

259964ba3edbb.jpg

31a9a5c18d4ee.jpg

Czy wszystko jest dobrze ustawione i nic więcej nie muszę zrobić? Bo po wysłaniu i uruchomieniu serwera nic mi w kliencie się nie łączy...
Porty mam przekierowane dobrze ponieważ opcja web interface działa
Plik serwera także na pewno został uruchomiony
Próbowałem tez z ich VPN ale także nie dostaje żadnego połączenia chociaż tutaj to już nie jestem pewny czy wszystko robię ok

Inne pytanie czy serwer działa na systemach x64? ponieważ przy probie uruchomienia na takim systemie dostaje komunikat "Wersja tego pliku jest niezgodna z wersja używanego systemu Windows. Sprawdź w informacjach dotyczących systemu na tym komputerze jaka wersja programu jest potrzebna (x86 - 32 bitowa czy x64 - 64 bitowa), a następnie skontaktuj się z wydawca oprogramowania"
Czyli co nie działa na systemach 64 bitowych? Czy Mozna sobie z tym jakoś poradzić? Zrobić coś żeby działało?
 

buzek55

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2013
Posty
7
DUC mam bo mam zmienne ip a VPN sprawdzałem tylko testowo bo mam tylko na miesiąc od BS i mam na nim zewnetrzne IP
 

Alerion

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2013
Posty
88
Żeby korzystać z Blackshades musisz mieć zewnetrzne IP lub połączyć się przez VPN, musisz mieć włączony duc i porty pootwierane zalecam wyłączenie "zapory"
 

buzek55

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2013
Posty
7
Czyli mając Neostrade i przekierowane na routerze do siebie odpowiednie porty, ustawiony no-ip, ten sam no-ip zapisany w serwerze... serwer się ze mną nie połączy?
DarkComet i Xtreme w ten sposób działają

ok w takim razie łączę się z siebie VPN od blackshades i wszystko pozostałe w konfiguracji serwera pozostawiam bez zmian? DUC aktualizuje mi ip w hoscie no-ip i ma już działać czy jak?
 
Ostatnia edycja:

Alerion

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2013
Posty
88
Jeżeli masz otwarte porty (wyłącz zaporę systemową) to boty powinny się połączyć , pamiętaj że "OpenVPN" musisz uruchomić z prawami administratora.
 

buzek55

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2013
Posty
7
porty sa otwarte bez problemu z innego komputera łączę się z blacshades przez web interface na każdym z portów który mam otwarty... tylko żaden bot ze mną nie widzę żeby się chciał połączyć... nawet jak sam na swoim komputerze uruchomię to nic nie mam żadnego polaczenia

EDIT rozwiązałem problem z połączeniem był dość banalny... przy budowie serwera antywirus blokował i serwer się budował ale nie był "zainfekowany"

został problem z systemami 64 bitowymi... jest jaki rozwiązanie? no i jeszcze jaki kupić crypter do BS żeby nie był wykrywalny serwer? www.jyproducts.org/tm/ ??

EDIT 2
Okazuje się ze po prawidłowym zbudowaniu serwera działa i na x64
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom