Blokada komórki

D

Danos39

Gość
Szybkie ratunku do Dobrych Ludzi;Jak zablokować w jakikolwiek sposób numer 503...pl.chciałbym smsbombera,ale już tyle się naczytałem,że w polsce nie działają.Naprawde wierzcie mi,że nie daję sobie rady z kimś i nic nie pomaga.PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC-zielony/początkujący na starcie.DZIĘKUJĘ BARDZO.
 

synsytium

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2013
Posty
15
Najprościej i najlegalniej to zablokować ten numer w komórce i będziesz miał święty spokój jeśli ktoś ciebie nęka. Pytanie jeszcze co chcesz zrobić z tym numerem?
 
D

Danos39

Gość
Typ prowadzi firmę budowlaną.Oszukał i okradł wielu ludzi,w tym i mnie.Zależy mi tylko na zablokowaniu mu numeru.Nie ma mail-a,więc ukrócę mu chwilowo kontakt ze światem.Taki Pstryczek w nos.Nic szkodliwego.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Typ prowadzi firmę budowlaną.Oszukał i okradł wielu ludzi,w tym i mnie.Zależy mi tylko na zablokowaniu mu numeru.Nie ma mail-a,więc ukrócę mu chwilowo kontakt ze światem.Taki Pstryczek w nos.Nic szkodliwego.
A ja już kiedyś Ci pisałem, że możesz zgłosić sprawę do prokuratury. Na pewno nie jest oszustem perfekcyjnym i coś się na niego znajdzie.
 
D

Danos39

Gość
Tak,wiem-Pisałeś.Byłem w prokuraturze i na policji-i lipa;nie ma umowy nie ma dowodów.Żebym jeszcze miał jego Maila,ale typ go nie ujawnił do publicznej wiadomości.
 
Do góry Bottom