Blokada kompa

ventix

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
39
Poszukuję programu który blokował by kompa po upływie okreœlonego czasu. Konieczne też jest zabezpieczenie hasłem wejœcia do ustawień programu.Program musi działac pod windowsem 2000.
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Jezeli chcesz zablokowac kompa od wlanczania to sprbij menagerem zadac i zarzadzaniem energia.
 

ventix

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
39
Nie chodzi mi o takš blokadę. To ma działać na zasadzie stopera, czyli po upływie okreœlonego czasu komp ma się zablokować. To ma działać w czymœ w rodzaju kawiarenki internetowej
 

acidkiller

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2001
Posty
28
Nie chodzi mi o takš blokadę. To ma działać na zasadzie stopera, czyli po upływie okreœlonego czasu komp ma się zablokować. To ma działać w czymœ w rodzaju kawiarenki internetowej[/b]
widzialem taki program w jednej z kawiarenek to byl jakis irc clock, czy irc timer cos w ten desen.
 

Zeddicus

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2002
Posty
87
ventix mam dla ciebie dwie informacje, jedna dobra druga zla:
1 - taki program napewno istnieje i calkiem fajnie dziala
2 - nie mam pojecia jak sie nazywa i gdzie go szukac
smile.gif
smile.gif


ale szukaj, moze ktos o niem jeszcze slyszal

swego czasu ja tez go szukalem, bo prowadze kawiarenke i bardzo by mi sie przydal, a wiec jesli znajdziesz to bardzo prosze o jakis kontakt

Pozdrawiam
Zeddicus
 

Dexu

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2002
Posty
9
Hmm...z tego co wiem to ten program ktory wystepuje w caffe jest pod Lina a nie pod winde:)
 

ventix

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
39
Bardzo by mi zależało na czymś co by chodziło pod win 2000. Rzućcie przynajmniej jakąś nazwę. Help
 
Do góry Bottom