Blokowanie archiwum

NightMare93

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2009
Posty
3
Witam, czy istnieje sposób/ program który umożliwiłby mi opcje zablokowania usuwania archiwum. Tzn: program dzięki któremu nie będzie się dało usunąć pojedynczych rozmów z archiwum gg.

Z góry dzieki ; ]
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
nie sądze... albo zablokować całe archiwum albo nie blokować
<
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Spróbować monitorować próbę zmiany danych w pliku i robić kopie? Wszystko do napisania. Możesz zlecić to komuś lub samemu podjąć się nauki programowania.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Wystarczy żebyś robił kopię archiwum co określony interwał czasu (wystarczy prosty program). Zablokować da się takie funkcje jedynie grzebiąc w samym Gadu-Gadu i blokując odpowiednie przyciski, bądź pisząc program który je zablokuje podczas działania aplikacji...
 

NightMare93

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2009
Posty
3
yhmmm, to narazie dzieki
<


A może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego jak mam np 3 profile na gg, ale w plikach mam tylko plik z archiwum z pierwszego profilu?

I druga sprawa, bo patrzałem na komputerze "ofiary" i ona nie ma pliku z archiwum.... Czy to możliwe ;| ? Bo w programie jest, ale pliku nie mogę znaleźć....
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
moze ma wylaczone zapisywanie archiwum, a co do blokowania archiwum to mozna zablokowac za pomoca windowsa, ale nie wiem jak wtedy bedzie sie zachowywalo samo gg
<
 

NightMare93

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2009
Posty
3
<div class='quotetop'>CYTAT(legalnl @ 12.09.2009, 21:25) <{POST_SNAPBACK}></div>
moze ma wylaczone zapisywanie archiwum, a co do blokowania archiwum to mozna zablokowac za pomoca windowsa, ale nie wiem jak wtedy bedzie sie zachowywalo samo gg
<
[/b]


No własnie jest właczone
<
Tak samo w programie sie zapisuja rozmowy a pliku nie ma :/
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Jeśli plik zablokujemy z poziomu systemu to jakim cudem ma w nim zapisywać nowe rozmowy?
Tak przy okazji, GG Tools czy jak to tam się zwie ma możliwość odzyskiwania skasowanych wiadomości z archiwum gg, o ile nie zostało ono "skompaktowane"
 
Do góry Bottom