Blue Screen Widnows 7!

szymcioooo2

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2008
Posty
13
Witam mam poważny problem podczas włączania laptopa, wyświetla mi się blue screen po czym się restartuję. Kiedy już jest ładowanie systemu to chwilka zawiechy i blue screen. Jest to tak szybko że nie jestem wstanie zrobić zdjęcia ;/

Ściągnąłem Hiren Boot CD i spokojnie tam mi odpala np. opcję MINI XP. Jest tam masa programów między innymi zrobiłem skanowanie systemu i wykryło mase zagrożonych plików.

Aha zapomniałem dodać że wczoraj jeszcze ten blue screen nie wyskakiwał tylko po włączeniu kompa miałem problem z wirusem UKASH.
 

Sonny81

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2013
Posty
12
A jaki problem ten blue screen wyświetla?
Próbowałeś reinstalacji systemu?
Czy blue screen wyskakuje od razu przy restarcie?
 

szymcioooo2

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2008
Posty
13
A jaki problem ten blue screen wyświetla?
Próbowałeś reinstalacji systemu?
Czy blue screen wyskakuje od razu przy restarcie?

Jaki problem nie wiem bo za szybko to miga nie jestem wstanie zdjęcia zrobić.
Reinstalacja nie wchodzi póki co w grę.
BLue screen wyskakuje jak jest już ta ikonka przy ladowaniu się windowsa i nagle sie zacina i bum. Od nowa restart.
 

szymcioooo2

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2008
Posty
13
także blue screen.

"Trwa ładowanie systemu Widnows" i wtedy chwila i zacinka bluescreen i dupa.

Musiałbym płytkę z Windowsem włożyć i naprawę systemu i potem bootrec.exe/fixboot albo fixmbr . Ale czy to pomoze kurde ;/

czy macie jakieś inne pomysły?
 
Ostatnia edycja:

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
także blue screen.

"Trwa ładowanie systemu Widnows" i wtedy chwila i zacinka bluescreen i dupa.

Musiałbym płytkę z Windowsem włożyć i naprawę systemu i potem bootrec.exe/fixboot albo fixmbr . Ale czy to pomoze kurde ;/

czy macie jakieś inne pomysły?
Zrób foto blue screen'a i wrzuć na forum.
 

szymcioooo2

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2008
Posty
13
Dobra z tematem bluescreena przy włączaniu lapka sobie dałem radę. Teraz mam nowy problem. Windows niby ładujęsię normalnie ale na pulpicie są ikonki bez nazw. Same ikonki, potem jak klikam PPM to nic nie ma, i jak się jakieś okienko odpali to też zero tekstu. No i jak chcę wejść np. w MÓJ KOMPUTER to blue screen. Dołączam zdjęcia!

Proszę o pomoc
.Zdjęcie0241.jpgZdjęcie0242.jpgZdjęcie0240.jpgZdjęcie0239.jpg
 

szymcioooo2

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2008
Posty
13
dobra to też ogarnąłem. teraz mam kolejny problem. System niby chodzi okej. Combofixem zrobiłem usuneło pare gówien. Ale mój problem to, to że w większości plików mam napisane na końcu w nazwie CRYPTED czyli np. moja_fotka.jpg.crypted co teraz ;/ ?
 
Do góry Bottom