Borland C++ Builder - DOWNLOAD

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Borland C++ Builder 6 Personal:
Kod:
http://www.borland.pl/downloads/bcb6_personal/cbuilder_6_personal.exe

Borland C++ Builder 6 Enterprise Suite:
Kod:
ftp://ftpd.borland.com/download/bcppbuilder/BorlandCBuilder6Evaluation.exe
 

SirEliot

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2007
Posty
2
Super downloadzik ^^
smile.gif
 

Question

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2006
Posty
56
Personal ma mniej opcji, więc jest prostszy. A co do spolszczenia to oficjalnego nie ma, a nieoficjalnego się nie doszukałem. ;]
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
a czy ten Enterprise to nie czasem trial? Bo fullversion chyba kosztuje, nie?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by loganek
no a poco to przepisujesz?
A widzisz gdzieś seriala? No ja dodałem :]
a link do downloadu dodałem żeby ktoś nie ściągał Enterprise i nie mówił że serial niechodzi :}
 

nowix

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2007
Posty
22
Mam małe pytanie. Ściągnołem Symfonie C++ i ściągnołem DevC++ jak przepisuje podany program do komplikatora i przetwarzam go to mi okienko pokazuje sie przez sekunde i zamyka. Czy w tym komplikatorze tak nie bedzie sie dzialo. Czy to jest może spowodowane przez XP'a. Jak wiecie co z tym zrobic to mi pomuscie. Z góry dziex. A i niepiscie mi jakims dziwnym jezykiem bo dopiero zaczynam przygode z tym wszystkim.
 

Question

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2006
Posty
56
Dodaj na końcu kodu (przed }) takie cuś:

cin.ignore();
getchar();
reutrn 0;
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by nowix
Mam małe pytanie. Ściągnołem Symfonie C++ i ściągnołem DevC++ jak przepisuje podany program do komplikatora i przetwarzam go to mi okienko pokazuje sie przez sekunde i zamyka. Czy w tym komplikatorze tak nie bedzie sie dzialo. Czy to jest może spowodowane przez XP'a. Jak wiecie co z tym zrobic to mi pomuscie. Z góry dziex. A i niepiscie mi jakims dziwnym jezykiem bo dopiero zaczynam przygode z tym wszystkim.
Pewnie piszesz programy "KONSOWLOWE" masz pewnie tak w kompie ustawione że zakończony program zamyka możesz to zmienić lub na koncu dodać:
{
cout << " Tutaj cos wyswietla";
system("PAUSE:); //zatrymuje
return 0;
}[/b]
lub możesz też
{
cout << "Tutaj wyswietla jakis tekst";
char c;
cin >> c; // tutaj czeka na nacisniecie klawisza z klawiatury gdy nacisnie sie funkcja idzie dalej i zamyka...
return 0;
}[/b]
 

nowix

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2007
Posty
22
Kurde niedziala. Są 2 mozliwosci i 2 rozwiazania. Albo ja zle to pisze co jest niemozliwe bo z ksiazki. DevC++ ma jakis bląd (jest to wersja beta). Jak nic z tego to przeinstaluje system na 98 i sciagne borland'a. Wtedy chyba musi dzialc wszystko porzadnie. Jak myślicie.
 

mr_psychoo

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
81
przed klamra zamykajaca program wpisz:

Kod:
getchar();

no i klamra... na borlandzie 6 nie pojdzie ale na devcpp smiga xD
 
Do góry Bottom