brak archiwum GG i haslo do poczty

poczatkujacy

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2004
Posty
10
1.zarazilem komputerek,serwer dzial i jest ok ale....moja ofiara ma wlaczana funkcie w gg nie archiwizuj rozmow....czy ktos ma jakis pomysl jak to wlaczyc?
2.sprawa tez wazna gdzie znajduja sie hasla do poczty,
wiem ze ofiara wchodzi przez neta na poczte,gdize to sie znajduje

serdeczne dzieki za pomoc
 

poczatkujacy

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2004
Posty
10
widze ze w ggt jest keylog ale jak go wlacze czy to bedzie dzialac sorka sa to glupie pytania no ale moj nick wskazuje na wszystko
dzieki za szybka odp.
 

jakoppo

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2004
Posty
75
Wiesz sam uzywam ggt i mi dziala keylogger na 6
<
.

POZDRO 8)

PS: Jakbys mial jeszcze jakies pytania to nie zasmiecaj forum ale napisz do mnie na priv. Na pewno ci pomoge
<
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by poczatkujacy
widze ze w ggt jest keylog ale jak go wlacze czy to bedzie dzialac sorka sa to glupie pytania no ale moj nick wskazuje na wszystko
dzieki za szybka odp.

Bedzie dzialac a po wpisaniu keylog wyskocza ci wszystkie klawisze zapisane przez keylogerra
 

mauroni

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
5
Re: 2 sprawy

Originally posted by poczatkujacy+--><div class='quotetop'>CYTAT(poczatkujacy)</div>
1.zarazilem komputerek,serwer dzial i jest ok ale....moja ofiara ma wlaczana funkcie w gg nie archiwizuj rozmow....czy ktos ma jakis pomysl jak to wlaczyc?[/b]
Wszystkie ustawienia gg znajduja sie w pliku config.dat
Wystarczy sciagnac go od ofiary. Podmienic z plikiem u siebie i mamy wtedy profil tej osoby. Dokonujesz zmiany odpowiedniej - zeby archiwizowal rozmowy a nastepnie podmieniasz ten plik spowrotem ale teraz u ofiary.
Jesli bedzie haslo do profilu to musisz najpierw je zlamac... Do serwera nie bedzie Ci potrzebne ale jesli ta osoba ma ustawiona opcje zapamietania hasla do serwera to musisz uwazac bo mozesz sie przez przypadek zrobic dostepny na jej numerze...
<!--QuoteBegin-poczatkujacy

2.sprawa tez wazna gdzie znajduja sie hasla do poczty,
wiem ze ofiara wchodzi przez neta na poczte,gdize to sie znajduje serdeczne dzieki za pomoc
Jesli uzywa IE i ma ustawione zapamietywanie hasel - wtedy znajduja sie one w rejestrze... Mozna wowczas posluzyc sie programem Protected Storage PassView.
Jezeli tego nie robi to polecam tak jak byla o tym mowa powyzej keylogera.
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
;/ no chyba bierzesz kopiujesz plik od ofiary , zmieniasz ustawiania i wysyłasz podmieniając tym sposobem plik , trudne ?
 
Do góry Bottom