BRUTUS 2.0 Poczta

Status
Zamknięty.

Marcin1778

Użytkownik
Dołączył
Luty 15, 2006
Posty
6
Witam. Mam problem. Otóż straciłem hasło(podpowiedź też) do mojego konta pocztowego(wp.pl). Chciałem je złamać brutusem ale gdy już wszystko wpiszę i klikne start pokazuje mi się napis:
,,Unable to verify data poczta.wp.pl, check connection settings." - co może być nie tak?
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
target: pop3.wp.pl tak powinno byc chyba... dawno brutusa nie uzywalem ;]
 

breaker

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
77
Target = pop3.wp.pl ( tu wpisujesz serwer pop3 poczty )
Type = pop3

Authentication Options
User Username ( zaznaczone )
Single User ( zaznaczone )

Pozdro
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
bardzo przemyslane pytanie... :klotnia:

1-musisz nakrzyczec do glosnika...
2-podajesz przy konfiguracji...

po takim pytaniu jestem w stanie sadzic ze wybierzesz odp 1

PS: on rowniez czyta twoje mysli...
 

breaker

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
77
a jak sie logujesz na poczte to w loginie tez wpisujesz pop3 , albo w adresie strony [email protected]

głowka nie tylko słuzy do noszenia czapki
smile.gif


Ps. login sie wpisuje w UserID


Pozdro
 

MaNiEk123

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 18, 2006
Posty
3
sorry

Przepraszam wiem ze jest juz post z linkami brutus 2.0 jest ich az 10 ale zaden nie chodzi mi poniewaz sciaga do jakiegos dotychczasowego folderu i nie do konca a potem wyskakuje winrar i rozpakowuje ale nie dokonca sie rozpakowuje... proszze o pomoc,moze panstwo wiedza co jest nie tak albo moze jakis link? :yes:

PS:żadne programy hakerskie nie chca mi sie sciagnac [a niemam zadnego firewala,i patrzylem na innych przegladarkach i to sam :/] HELP

tutaj screen : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/beccab991516017d.html i tak przy kazdym sciaganiu jakies programu hakerskiego
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
maniek nie ma czegos takiego jak program hakerski
<

po drugie wylacz ochrone plikow lub rezydenta w antywirusie bo on jest przyczyna nie sciagania sie plikow
 

MaNiEk123

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 18, 2006
Posty
3
aha dzieki,antywirusa wogule wypier**liłem i jest git {ALE} teraz mam nastepny problem i mam nadzieje ze z nim tez mi pomozesz sie uporac a konkretniej: gdy prubuje wlaczyc tego brutusa to wyskakuje to:SYSTEM WINDOWS NIE MOZE UZYSKAC DOSTEPU DO OKREŚLONEGO URZĄDZENIA,ŚCIEŻKI LUB PLIKU.MOŻESZ NIE MIEĆ ODPOIWEDNICH UPRAWNIEN,ABY UZYSKAC DOSTEP DO ELEMENTU. a mam tylko jedne konto administratora wiec niewiem co jest:/ :whoeva:
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Prawdopodobnie znowu chodzi o av zle usunoles i zostal w procesach lepiej bylo wylaczyc ochrone plikow
 

MaNiEk123

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 18, 2006
Posty
3
ok problem rozwiazany [DZIEKI WIELKIE] aha jeszcze jedno - a czy trzeba koniecznie te bibloteki robic z haslami?? czy da sie bez nich?
A ile trwa zlamanie hasla ? tak mniej wiecej abym wiedzialal ze nie na darmo go wlanczam ;D
hehe a w USER ID trzeba wpisac tylko login do maila np. :maniek [gdzie email to:[email protected]] ??
 

UnPro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 21, 2006
Posty
2
wiem, że 4 literowe hasło o treści "mili" hakuje się 45min w takim razie ile będzie sie hakowalo haslo "dsadsadad21ds224f23a"?? Kilkanascie godzin??

Ile najdłużej hakowaliscie haslo ?
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
LOL, nie wiedzialem ze hasla sie 'hakuja' ;D
A na takie hasla jak podales przyklad obstawiam od 3 do 100+ lat lamania, no i do tego jakies 3 lata w pierdlu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom