Bug Facebook!

BT5R3

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2013
Posty
13
Uwaga! Znalazłem (Mini) Buga na Facebook'u Który pozwala usuwać konta na Facebook'u! Ale teraz pytanie do was za 100 pkt. Jak lub Gdzie? Mógłbym to korzystnie sprzedać. Albo przynajmniej proszę was o oszacowanie za Ile !? Działa on w 100% Testowałem na wielu kontach ;D(Tylko moich jak narazie ;D). A więc jak pomożecie ? ;D
 

BT5R3

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2013
Posty
13
Wolę nie ufać "facebookowym" ofertom. Oni zawsze dopatrzą się jakimś niedoskonałościom i nici z wypłaty. A bug zostanie naprawiony... Czytałem już o kilku takich sytuacjach ;/ . Jeżeli ktoś zna jakieś miejsce gdzie mógłbym się zareklamować pisać na PW. Lub tu jeśli wolicie. Ale ostrzegam nie chcę za to małych pieniędzy!
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Może dosłownie 1-2 miesiące temu arul kumar za zgłoszenie możliwości usuwania dowolnego zdjęcia (nie filtrowana zmienna rid i cid z ID zdjęcia i profilu osoby) dostał 12500$ z programu facebook bounty. Za dużo naczytałeś się internetów stwierdzając o pojedynczych przypadkach którym i tak nagrodę wypłaciły inne organizacje. Takich programów różnych wielkich firm jest wiele, np: Avast ma swój. Od prywatnych osób dostaniesz grosze, załatają będzie płacz.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
To bug na stronie czy wymaga socjotechniki (np. podrabianie aktu zgonu)?
 

BT5R3

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2013
Posty
13
Nie, jest to po prostu Bug na stronie. Usunąłem nim wiele kont co miesiąc testuje go ponownie i ciągle działa ;D. Najwidoczniej nikt go jeszcze nie zna oprócz mnie ;D. Haha joko to z Markiem to dobry pomysł. Jego w sumie też wydymali ;D
 
Ostatnia edycja:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Do góry Bottom