Cesja abonamentu sieci GSM na "kogoś". Bezdomy, żul?

burczy

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2013
Posty
1
Witam, mam na siebie abonament, który co miesiąc dużo mnie kosztuje, straciłem dobrą pracę i jest mi on zupełnie teraz zbędny, nie korzystam z tego numeru a zostały jeszcze niecałe 2 lata do końca umowy. Teraz chciałbym zrobić na kogoś cesję, tylko na kogo? Oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem... nie płacąc tyle co za zerwanie umowy. Można zrobić jakiś trik z przepisaniem na bezdomnego? Jakiegoś żula? Jest potrzebne jakieś zaświadczenie o zarobkach lub opłata za jakiś rachunek z tego co wiem. Co w tej sytuacji zrobić? Zaczepić bezdomnego? Tylko, że on pewnie nie płaci żadnych rachunków. Mojego oczywiście też by nie płacił, jakby się udała cesja. Może na kogoś kto wyjeżdża za granicę? Może jakieś inne rozwiązanie istnieje? Czy zaczepiać żuli spod Biedronki?
 

Pragrom

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2013
Posty
42
"Nie czyń innemu, co Tobie nie miłe" w takich oszustwach, chyba nikt Ci nie pomoże...
 

Sonny81

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2013
Posty
12
Chyba nieodpowiednie forum wybrałeś do tego typu zagadnień... Ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego. Problemem dla Ciebie może być załatwienie wszystkich dokumentów ale jeśli trochę pomyślisz to może Ci się udać. Co do kwestii moralnej to jest wiele osób które za drobna opłatą z chęcią wezmą na siebie niewielkie zadłużenie żeby zimę spędzić w ciepłym miejscu.
 
Do góry Bottom