Cheat Enginer

Penguin

Użytkownik
Dołączył
Październik 19, 2008
Posty
20
Witam


Ja mam taki problem nie wiem jak przeprogramowac w jakis sposob program Chat Enginer tak aby dzialal na gry online.

Szukalem na forum porad i znalazlem cos ale nie dzialalo ;/ slyszalem ze jakos mozna procesy czy cos poprzerabiac zeby ten program nie robil tylko fake a prawdziwe punkty doswiadczenia lub inne typu kasa,przedmioty

Z gory dziekuje i pozdrawiam
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Aby napisać cheata musisz wiedzieć jak gra działa, co dzieje się po stronie klienta, a co po stronie serwera. Zapewne wszystkie procesy, które mógłby wykorzystać użytkownik (taki ja Ty
<
) dla bezpieczeństwa są wykonywane na serwerze, chociaż nie wątpię, że ktoś może sobie olewać bezpieczeństwo własnego kodu.
 

Penguin

Użytkownik
Dołączył
Październik 19, 2008
Posty
20
Hmmm... Czyli mam rozumiec ze marne sa szanse na hakniecie powiedzmy hmmm jakie tam sa gry takie popularne :

-metin
-tibia
-WOW
-albo cos w takim stylu
 

tigerjp

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 20, 2007
Posty
52
Ostrzegam, że mogę się mylić
w praktycznie każdej grze przez net wszystko jest zapisane (robione) po stronie serwera, mam na myśli HP, EXP i jakies inne bajery.
Jak np. włączysz WoW, Metin, Lineage, czy inną grę to w Cheat Engine nawet jak znajdziesz adres na HP (życie), CP, EXP, kasę i zmienisz je ---> to nic z tego nie będzie (te wartości zmienią się tylko u ciebie), serwer nadal będzie miał u siebie zapisaną poprawną ilość HP, Cp, EXP, gold, Amunicji, czy czegokolwiek...
(ludzie mówią na to - zmiana wizualna, do niczego nieptrzydatna).

Prędzej musiałbyś wysłać do serwera jakieś pakiety. (nie wiem jakie, nie wiem czym, nie wiem jak, sniffer?). Raczej to ciężka sprawa.
Cheat Engine <-- ten programik przydatny jest do pisania botów, auto-klikaczy i tego typu bajerów. (np. automatycznie łyka potiony z HP jak HP spadnie).

PS. Jak włączysz np. Enemy Territory i postawisz serwer na swoim kompie to w cheat engine możesz se zmienić ilość amunicji z np. 32 na 300 i będzie działała. (testowałem to jak sam postawiłem serw i nikt nie dołączył).
A jak poszukasz serwera do Enemy Territory to już amunicji se nie zwiększysz, ustawisz może z 32 na 400 pocisków, ale strzelisz jedną kulkę i będziesz miał 31 pocisków ;p.

(W niektórych grach biednie zrobionych można wykorzystać przybliżenie ze snajperki, np. w WarRocku dawno temu znalazłem adres pod przybliżenie snajperki i działało pod każdą bronią, wtedy sobie pod hotkey przypisałem "zooma"
<
)
 

Hools1906

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2010
Posty
3
Witam :)
Poszukuje bota do ultras online lub jakies hacki oprocz speed hacka .
czy moglby mi ktos pomoc ???
z gory Dziekuje :)
 

Hools1906

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2010
Posty
3
ale wlasnie to jest sciema . ten ktos dal link zeby mu w ultrasach nabijalo tak zwane tokeny . i podpisal na forum ze to jest bot do ultras zeby ludzie mu wchodzili . a ja chcialbym link ktiry jest sprawdzony ;d bo szukalem juz dosyc dlugo i nic nie znalazlem
 

linc0ln.dll

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2010
Posty
45
ale wlasnie to jest sciema . ten ktos dal link zeby mu w ultrasach nabijalo tak zwane tokeny . i podpisal na forum ze to jest bot do ultras zeby ludzie mu wchodzili . a ja chcialbym link ktiry jest sprawdzony ;d bo szukalem juz dosyc dlugo i nic nie znalazlem

Nie gram w to więc nie wiem czy to było dobre czy nie.
Jednak i tak tu nie znajdziesz kogoś kto da ci link.
My za ciebie nie będziemy szukać.
Najlepiej napisz własny cheat, wtedy będziesz pewny że to nie shit.
 

Hools1906

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2010
Posty
3
ja wcale nie chce zeby ktos za mnie szukal tylko moze ktos w to gra i moglby mi podac link do bota lub hacka. a po 2 jakbym umial pisac cheaty to wcale nic bym nie pisal na tym forum .
 

linc0ln.dll

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2010
Posty
45
ja wcale nie chce zeby ktos za mnie szukal tylko moze ktos w to gra i moglby mi podac link do bota lub hacka. a po 2 jakbym umial pisac cheaty to wcale nic bym nie pisal na tym forum .
Nie wiem czy ktoś gra ;p
Ucz się programować.
Edit: I myślisz że jak ktoś by miał cheaty to by ci dał byś miał więcej tych punktów w grze?
Jak ktoś ma to patrzy tylko na siebie.XXI wiek.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
ja wcale nie chce zeby ktos za mnie szukal tylko moze ktos w to gra i moglby mi podac link do bota lub hacka. a po 2 jakbym umial pisac cheaty to wcale nic bym nie pisal na tym forum .

pisac cheaty wcale nie jest latwo, nikt nie umie pisac cheatów, tylko umi programować. co do CHSZITÓW (?) to nie obraź się ale według mnie ci..y grają na chitach, kodach itp. tacy dla mnie są slabi, są nędzni, nie umieją grać itp ;) nie mowie ze Ty tez ale takie ejst moje zdanie i takie bedzie.
 

5.56

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
102
@Legalnl:
Spójrz na to z drugiej strony,dla programistów(crackerów LOLOLOLOLOL) to wspaniałe wyzwanie,złamać zabezpieczenie za kilka(naście?) tysięcy pln albo $ w własnym domu,ogólnodostępnymi programami : D
@Temat:
Naprawdę,zamiast dać przysłowiową wędkę i w przypadku braku zrozumienia olać,to lepiej opierdalać?Nic dziwnego że polska scena jest taka kiepska.
@True temat:
Gdy to nie jest skomplikowana gra,wystarczy iMacros(ach,te rajdy z erisa...).
W przypadku bardziej skomplikowanych gier to wystarczy albo perl,albo python.
Ave!
 
Do góry Bottom