CHKDSK-błędy indexowe/sterowniki karty graf.

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
Mam taki problem: kupiłem nowy komputer z kartą GeForce 8500GT. mam windowsa viste home basic(legalna). i pierwsze dwa tygodnie komp chodził bez zarzutu(grałem w NFS ProStreet i cacy) po dwóch tygodniach komp się zaczął sypać monitor zgaszać i co chwile błędy sterownika: nvlddmkm i Rundll32. zadzwoniłem do firmy PC factory i powiedzieli bym przeinstalował system. zrobiłem to i pobrałem ponad 600MB aktualizacji. teraz to nie mam żadnych błędów ale sterowniki w ogóle się nie ładują(rzadko się załadują[sporadycznie]), a o grze mogę zapomnieć. wku***** się i i chce zrobić defragmentacje programem 0&0 defrag 10 włączam CHDSK i mam błędy w indexach naliczyłem około 67 indexów.więc zaplanowałem windowsowy CHKDSK i nic nie wykryło a program wykrywa. wie ktoś co jest grane?

P.S. prubuje połączyć się znowu z pcf to albo linie są zajęte albo za późno dzwonie (w chacie jestem około 17 a tam są tylko do 18).
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
No to trzeba próbować różnych wersji sterowników pod GF (lub innych detonatorów czy forcewarów).
Spróbuj też innego programu do defragmentacji lub męcz się dalej. Poza tym czemu chcesz robić defragmentację?
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
1. instalowałem 5 wersji sterowników i nic:(
2. ni chce robić defragmentacji programem sprawdzałem dysk twardy(miałem racje ze są błędy).
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
O&O Znajduje bledy bo just najlepszym defragmentatorem dostepnym na rynku.Systemowy nie znajduje bledow bo to shit jest ...

wolny i mało skuteczny.
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
<div class='quotetop'>CYTAT(Alliata @ 23.04.2008, 4:21) <{POST_SNAPBACK}></div>
O&O Znajduje bledy bo just najlepszym defragmentatorem dostepnym na rynku.Systemowy nie znajduje bledow bo to shit jest ...

wolny i mało skuteczny.[/b]


no dlatego go urzyłem.

//edit: Vandervir
"urzyć" to można papieru w toalecie
proponuje na przyszłość używać
 
Do góry Bottom