cicha instalacja

dembilardo

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2004
Posty
2
czesc,jak zrobic by perfect keylogger uruchamial sie u ofiary neiwidocznie,wszystko robie i probuje,ustawione jest wszyswtko ok z tym nie ma problemu zbindowane etz ok ale czemu jak sie odpala to przechodzi przez cala instalacja!!!!!!
 

pionar

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2004
Posty
28
Originally posted by dembilardo
czesc,jak zrobic by perfect keylogger uruchamial sie u ofiary neiwidocznie,wszystko robie i probuje,ustawione jest wszyswtko ok z tym nie ma problemu zbindowane etz ok ale czemu jak sie odpala to przechodzi przez cala instalacja!!!!!!

Ja zrobilem tak: odpalilem notatnik i zapisalem jako *.exe9oczywiscie nic w nim niepisz) pozniej w toku instalacji zbindowalem z bpk.. i to wszystko po kliknieciu na ikonke "servera" nic sie niedzialo a potwierdzenie przyszlo na skrzynke email, ze sie zaktywowalo. Sa rozne sposoby, wystarczy troche pomyslec :-D
 

dembilardo

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2004
Posty
2
thx

dzienx ja jestem narazie lewy w tym wiec nie wystarczy tylko pomyslec
smile.gif
 

Dymcio

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2004
Posty
13
Hmmmm nazwalem plik hidee.exe i nic.....
z tym notatnikiem to samo...(sadze ze w miejsce * wpisac obojetnie co.. bo tylko * sie nie da)
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
BUHAHAHAHAHAHAHA
<


Człowieku, miałeś UŻYĆ takiego programiku, jak uruchomisz np. hideex format c: to Ci się uruchomi format w tle.
I hideex.exe a nie hide.exe :twisted:
 

Dymcio

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2004
Posty
13
Przegladarka Internet Exploer

Sposob: bodajze drugi ten z Windows Media Playerem
 

mirijam

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2004
Posty
5
Wow pierwszy raz się za to zabrałam i udało się
<
alez to wciąga;) Wstyd mi :oops: że odważyłam się to zainstalować ale z drugiej strony sprawdziłam siebie :-o ...mówili na mnie aniołek teraz chyba zostanę :twisted:
 

Ksenomorf

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2003
Posty
40
Originally posted by mirijam
Wow pierwszy raz się za to zabrałam i udało się
<
alez to wciąga;) Wstyd mi :oops: że odważyłam się to zainstalować ale z drugiej strony sprawdziłam siebie :-o ...mówili na mnie aniołek teraz chyba zostanę :twisted:

O prosze.... jakas kobieta sie na forum znalazla
<
 

mirijam

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2004
Posty
5
A czy to jakies nietypowe zjawisko ? Bo nie rozumiem tego :-D Nie no, nie jestem feministką, ale mam pytanie ...czy na forum widniał jakiś napis coś w stylu KOBIETOM WSTĘP WZBRONIONY?
<
Bo jesli nie,to ciesze się bardzo, że mogę tutaj być no i JESTEM ...a tak apropos widzę, że mogę się tutaj wiele nauczyć :shock: Kocham Cię Krzysiu :* Szpiegowanie nie będzie tylko Twoim konikiem ...Już to polubiłam ...to wszystko tak na wypadek jakbyś tu kiedyś zajrzał
smile.gif
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i nie traktujcie mnie jak rodzynka :p
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Rodzynek
smile.gif
heh .................. Nieszadze zeby panowie mieli cos przeciwko kobietom na forum
smile.gif
................... Nie mozna powiedziec ze ktoras plec jest dyskryminowana spojz na moderatorow
smile.gif
 

mirijam

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2004
Posty
5
Originally posted by DJBOSS666
Rodzynek
smile.gif
heh .................. Nieszadze zeby panowie mieli cos przeciwko kobietom na forum
smile.gif
................... Nie mozna powiedziec ze ktoras plec jest dyskryminowana spojz na moderatorow
smile.gif
Bardzo mnie to cieszy
<
Pozdrawiam wszystkie panie :bukiet:
 
Do góry Bottom