co mu mogę zrobić

N

nowy

Gość
Co mogę goœciowi zrobić(facet bardzo mi podpadł) który ma Ip na maskaradzie (czyli ma coœ takiego 195.82.432.23)i na dodatek nie ma na stałe tego IP tylko ma zaznaczonš opcję "zawsze przydzielaj automatycznie Ip" czy jakoœ tak.Ani mu nie mogę portów zanukować bo nie wiem jakie ma obecnie ip ani nic.błagam pomużcie mi .korzystajšc z okazji czy wszystkim wolno chdzi Kaboom 3.0 ,bo mi jednš wiadomoœć nie idzie wcale a w Euthan wyskakuje jakiœ błšd serwera czy coœ takiego .

POMÓŻCIE.

Pozdrawiam.
 
B

b4d4ss

Gość
to musia bys sie wladowac na server a dopiero z servera na wewnetrzne ip, mimo ze mu przydziela adres server dhcp mozzesz zrobic tak jak powiedzialem ale ... stary czy to ma sens ??? chce ci sie ?

moze rada Mikiego tez odniesie skutek ;] ??
smile.gif
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Hm.....

Co mogę goœciowi zrobić(facet bardzo mi podpadł) który ma Ip na maskaradzie (czyli ma coœ takiego 195.82.432.23)i na dodatek nie ma na stałe tego IP tylko ma zaznaczonš opcję "zawsze przydzielaj automatycznie Ip" czy jakoœ tak.Ani mu nie mogę portów zanukować bo nie wiem jakie ma obecnie ip ani nic.błagam pomużcie mi .korzystajšc z okazji czy wszystkim wolno chdzi Kaboom 3.0 ,bo mi jednš wiadomoœć nie idzie wcale a w Euthan wyskakuje jakiœ błšd serwera czy coœ takiego .

POMÓŻCIE.

Pozdrawiam.[/b]

Co do tego goscia --- to pewnie jak sie sam skapnoles (a moze i nie) zdobadz jego maila i fuck him. Czyli pusc mu jakiegos bombera. Jak sie nie da to Social Engeener ---- czyli pusc mu jakegos trojanika, najepiej niewykrywalnego przez zadne skanery np. titi (tylko nie mow nikomu
smile.gif
smile.gif
smile.gif
). A tak wogole to najpierw zacznij od namierzenia goscia - skoro jestes w jakiejs sieci (z tego wnioskuje zkoro mowisz cos o DHCP) jak gosc ma dynamiczne IP to posluz sie programem ktory odtwarza fizyczny rozklad sieci - sa takie i mozesz sie skapnac kto to moze byc. To sa tylko niektore mozliwosci ale jak sie skapnoles to mozesz cos wymyslec - wedlug mnie to przede wszytkim socjal engeener (przykladowo - wyslij mu jakiegos .doc-a z trojanem lub wirusem w makrze - jest tego w cholere).
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
co do kaboom to moze zle wpisales serwer, bo np. na wp jest serwer: smtp.wp.pl i jeszcze musisz ustawiac swoja nazwe ale niebierz np. ksywki tylko trzeba calego maila np. (auto cenzura)@wp.pl
 
N

nowy

Gość
dzięki

dzieki ,wlasnie mu zbombowalem skrzynke .Czaicie ten bol.odbiera se gosciu poczte a tam 100 listow i mniej wiecej takiej tresci (auto cenzura) hujhujhujhujhujhujh
ujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhujhuj
hujhujhuj itd.potem mu wysle jeszcze az gosciu se skrzynke zmieni.



Dzieki

Pozdrawiam.
 
B

b4d4ss

Gość
a czemu nie 10 tysiecy ?
co to jest tak na prawde 100 listow ? ;]

nie jestem zwolnenikiem mailbombingu... aczkolwiek hmmmm kiedys z jakis ruskich skrzynek spamerskich dostawalem kupe tego gowna wiec .. 10 tysiecy zalatwia sprawe ;]
 
N

nowy

Gość
czemu nie?

czemu nie ? poniewaz bedzie mi wysylalo 100 stal ,a ja nie mam tyle czasu ,choicaz dzisiaj tez dostal ,tyle ze 1 tysiac takich maili.nizlea z niego lama bo nie wie nawet jak moje IP odczytac
<
wiec chyba szybko mi sie to nie znudzi
<
.


Pozdrawiam.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
czemu nie ? poniewaz bedzie mi wysylalo 100 stal ,a ja nie mam tyle czasu ,choicaz dzisiaj tez dostal ,tyle ze 1 tysiac takich maili.nizlea z niego lama bo nie wie nawet jak moje IP odczytac
<
wiec chyba szybko mi sie to nie znudzi
<
.


bo jak wysylasz z tego programu to nie odczytasz z jakiego IP poszlo
 
N

nowy

Gość
ale on i tak nie umie odczytać IP.

czy to IP jest moje czy nie on nie wie gdzie sie to odczytuje.z niego taka lama ,ze gorszej nie widzialem.ech .........szkoda gadac.





Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom