Co polecacie??

N

nowy

Gość
1.Mam pare pytań , co polecacie z programów typu :
-nuker(żeby komuœ potry zawalić albo zawalić łšcze)
-skaner portów
-trojan który nie jest wyktywalny przez niektóre wirusy(nie potrzebuje bajerów typu otwieranie CD itp. po prostu chce gosciwoi przejrzeć dysk i skopiować nie które pliki ew. coœ skasować
<
)
-skaner trojanów.
2.Użyawłem mail bombera (Euthan) ustrawiłem tam serwer adres ofiary ,iloœć listów itp. Ale gdy chciałem wysłać (powiedzmy 5 listów) to włšczył mi się mój norton z komunikatem że skanuje pocztę wychodzšcš list 1 z 5 itp.Ale nie skanuje całego listu tylko wyskakuje jakiœ błšd.Mam włšczonego saknera poczty.Czy tak ma być.W normalnej poczcie dzaiłaok
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
1.Mam pare pytań , co polecacie z programów typu :
-nuker(żeby komuœ potry zawalić albo zawalić łšcze)
-skaner portów
-trojan który nie jest wyktywalny przez niektóre wirusy(nie potrzebuje bajerów typu otwieranie CD itp. po prostu chce gosciwoi przejrzeć dysk i skopiować nie które pliki ew. coœ skasować
<
)
-skaner trojanów.
2.Użyawłem mail bombera (Euthan) ustrawiłem tam serwer adres ofiary ,iloœć listów itp. Ale gdy chciałem wysłać (powiedzmy 5 listów) to włšczył mi się mój norton z komunikatem że skanuje pocztę wychodzšcš list 1 z 5 itp.Ale nie skanuje całego listu tylko wyskakuje jakiœ błšd.Mam włšczonego saknera poczty.Czy tak ma być.W normalnej poczcie dzaiłaok[/b]
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif

1. D-bomber lub IGMnuker
2. nmapa (Teraz jest juz pod winde
smile.gif
)
3. Zalezy jakie antyrobale ma zlikwidowac. Ja ze swojej strony polecam cafeini 1.1
4. Trojan hunter
5. Poprostu zatrzymaj monitor antywirusowy i powinno byc spox
 
Do góry Bottom