Confident_A Stealth Keylogger

Status
Zamknięty.

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Originally posted by pioncz
w sumie to zadna tajemnica... napisze wam jak skonfigurowalem:
serwer:
poczta.interia.pl
full name:
[email protected]
login:
wizz
haslo:
******
your email:
[email protected]
send logs:
1

I oto cała moja konfiguracja. Pewnie cos nie tak zrobilem ;p plz powiedzcie co :eek:laboga:
Usunołem wszystkie key loggi i otworzylem 1 raz serwer... nie dziala.


tutaj masz napisane wszystko http://astrx.ovh.org/projects/confident_config.txt


Czyli SERVER SMTP: poczta.interia.pl
SERVER full email: [email protected]
SERVER login: pionczszczecin
SERVER password: ******
your e-mail: [email protected]
send logs: 1


Teraz musi działać.
 

swir1

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2007
Posty
9
Originally posted by evolucja+--><div class='quotetop'>CYTAT(evolucja)</div>
Originally posted by swir@
...sprawdzalem jeszcze na drugim kompie i tez to samo...zuzycie procka na 100%..system zwalnia niemilosiernie...maile przychodza tyle ze puste :/ ktos pomoze ??

Autor napisał:
<!--QuoteBegin-autor programu
Po aktywacji keyloggera w wersji publicznej na słabszych maszynach odczucie spowolnienia systemu...
[/b]

Ale to nie jest zwykle spowolnienie..to jest totalne zamulenie go! ;] uzycie procka non stop 100%! Bez przesady to jakie to ma wymagania?
<
Co ma zrobic moja ofiara, ktora ma zeledwie celerona 533MHz ??
<
to ona nawet nie zdola notatnika wlaczyc
<


Najlepsze to, ze zdarzylo mi sie to na dwoch roznych maszynach....Moze ja mam po prostu zwyklego pecha do tych KL :/

A co sie tyczy mail'a to czy ktos wie dlaczego przychodza mi puste wiadomosci? Tylko temat i nic wiecej :]
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Originally posted by pioncz
Dobra... tak jak pisales to tez nie dziala z tym zeby napisac pionczszczecin itp
@up
ja hyba tez mam pecha ;(


Dla mnie taka konfiguracja działa. Dokładnie taka tylko, ze z innymi danymi oczywiście jest podana jako przykład przez autora. A dochodzą maile jakieś? Może ofiara nic nie pisze. Może wyłącz firewalla... Autor keyloggera coś pisał, że na niektórych sprzętach działa dopiero po restarcie.
 

pioncz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2007
Posty
130
Sprawdzilem keya na sobie... nie dziala a resetowalem juz kompa... na tym windowsie niemam tera zadnego AV.
Moze dlatego ze ja glupi jestem czy cos ;p a musi byc 10 min?? ja nastawiam na 1...
 

astRX

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2005
Posty
188
Od dziś w paczce dostępna jest wersja Confident_A+ (bazująca na Confident_A public ze zdjętym obciążaniem procesora) ;]
 

mikol

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2007
Posty
6
Czemu ucina litery ? np. zamiast myszka to np. sa ;/ czasami są pełne wyrazy ale rzadko
 

woland

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2007
Posty
3
mam jeszcze pytanie jak utworzylem serwer to czy jak wejda na niego 2 osoby to jak to wtedy bedzie dzialac??
 

mikol

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2007
Posty
6
Czemu wysyla mi na maila bezsensowne wiadomosci ;/ poucinane literki, w ogole dziwnie jakos. Pomozcie bo przez to nie mozna nic wyczytac.
 

Gebels

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
57
Originally posted by nabber+--><div class='quotetop'>CYTAT(nabber)</div>
niestety zadziałał raz a teraz lecą jakieś puste maile LOL coś sie pojeba** z tym weź ty to napraw!![/b]

Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam... Czy zdajesz sobie z tego sprawę, że jak nic nie napiszesz (albo ofiara) to puste maile będą przychodzić.........????



<!--QuoteBegin-mikol

Czemu wysyla mi na maila bezsensowne wiadomosci ;/ poucinane literki, w ogole dziwnie jakos. Pomozcie bo przez to nie mozna nic wyczytac.

Zainstaluj wersję Confident A+. Z nią nie ma żadnych problemów.
 

Ravicz

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2007
Posty
14
Hmm niby jako tako dziala ten kaylogger ale to co przychodzi w mailu jest czasami nie bardzo do przeczytania:p Niepotrzebnie pojawia sie [BACKSPACE][BACKSPACE]

Najwiekszym ------ jest brak tego co osoba kopiuje :/ :/ :/

Reszta jest OK
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
nie wiem co jest z tym keyloggerem nie tak ale u mnie tez wysyła puste maile a pisałem troche na gg czasem bylo w mailu kilka literek chyba ze mi sie cos w kompie chrzani

u mnie juz jest wszystko ok :glupek2:
 

astRX

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2005
Posty
188
z czystej tylko formalności powiem że konfigurator nie zawiera żadnego złośliwego kodu
 

projektkk

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2007
Posty
2
a u mnie dziala tak => wysyla maile co minute(tak ustawilem) ale niestety puste... probowalem pisac w notatniku, logowac sie na rozne serwisy itd. jestes w stanie to poprawic ?
 

astRX

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2005
Posty
188
Originally posted by Kornik52
To jest wersja testowa darmowa.. nie wiadomo jak jest w wersji vip. Ale na pewno nie tak jak piszesz..
Publiczna wersja została przetestowana przez kilku testerów na różnych konfiguracjach, po prostu nabs, co widać po jego sposobie pisania, nie świeci inteligencją i w złości że nie ukradł jeszcze kumplowi postaci z tibi wypisuje bzdury...
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by Zajbatsu
Komu dziala ?? ;]
Ja narazie widzialem chyba z 99% opini ze niechodzi ;/
:glupek1:
ty wogole czytasz co ludzie pisza ? :no:
To moj ostatni post w tym temacie( niepodniecaj sie tym :glupek2: ), i kto nie w temacie niech lepiej siedzi cicho , bo gadanie ze astrx wydaje porzadne progsy nic tu niepomoze
Nara :heej:

astRX wiesz przypomina mi się z VSK.. mi działa.. wszystko śmiga nie wiem co wy macie za problemy skonfigurować nie umiecie i tyle..

Za te emotikony w poście powinieneś dostać ostrzeżenie.
 

Ravicz

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2007
Posty
14
Powiem tak... Zajbatsu wyjdz...

Program dziala jak trzeba.
Śmialo sciagac bo nie ma w nim nic zlosliwego.
Faktycznie jest czasami tak ze dochodzi pusty mail, ale nnp tak:
jest niby godzina 3:00 , ustawiam wysylanie maili np na 4 godziny
i o 7 dojdzie mi pusty mail, a za moment prawidlowy.

Sa male niedociągniecia ale da sie zyc. Jesli ktos ma tu przyjsc zaraz spamowac
ze mu nie dziala to niech nie sciaga.
Osmieszyc Cie Zajbatsu ? Dalem bratu ktory ma 9 lat i sam ustawil tego keyloggera, a wiesz dlaczego? Bo przeczytal co bylo napisane w pliku config.txt - nie musisz wierzyć.

Mała ciekawostka: w wieki 5 lat wlaczyl komputer, zeskanowal sobie glowe i wydrukowal ;]
Patrzyl poprosty jak ja to robie:D
Do tej pory nie wiem dlaczego glowe:D Przeciez skanowalem dupe
<
<


Pozdro
<
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom