Cybergate 1.07,5 brakujace biblioteki dll

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Witam, ktoś kto używał Cybergate, pamięta jak poradzic sobie z problemem brakujących bibliotek przy odpalaniu serwera? odpalenie serwera kończy sie komunikatem o brakującej bibliotece np. Mozglue.dll nss3.dll plc4.dll itp. po kazdym komunikacie sciagalem te biblioteki i wrzucalem do folderu CG, sciaganalem ich okolo 15 i znudziło mi się (Jezeli jest ich 100 to strace na to caly dzien :) ) Ktoś kojarzy czy nie potrzeba czegoś do poprawnego działania Cybergate'a? Np. Net Frameworka ? Wszelkie porady mile widziane ;)

Pzdr
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Dobra mam wszystkie, teraz wyskakuje mi błąd "Nie znaleziono punktu wejścia procedury PORT_LoadLibraryFromOrigin w bibliotece nssutil3.dll" :) Używałem tej wersji CG ponad rok, przed formatowaniemy systemu, zainstalowałem Visual C++, pogooglowalem i ponoć ta biblioteka ma coś wspolnego z Firefoxem i odpwiada za wykradanie haseł z tej przegladarki w opcjach CG... Ktoś ma jakis pomysł? Antywirusy oczywiscie wyłączone, szukałem nawet rozwiazania na HF ale nic konretnego...

Pzdr
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Zazwyczaj tego typu błędy wiążą się z tym, iż używana wersji biblioteki jest zła. Być może CG używa starszej/nowszej wersji tej biblioteki.
 
Do góry Bottom