cybergate 1.07.5/ livebox

ccc789

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2013
Posty
2
Siemano.

Ja chciałem żebyście mnie nakierowali albo powiedzieli gdzie robię błąd czy coś nie tak.
Mam cybergate 1.07.5 a neta z tp livebox.Zainstalowałem NO-IP i na ich stronce założyłem Hosta, wyłączyłem zaporę i antywirusa i zrobiłem na 192.168..... w zakładkę serwery LAN, dodaj i stworzyłem port od 3014-3014 TCP i UDP potem skasowałem UDP i próbowałem bez UDP tylko na TCP jak mówię nie bardzo wiem o co chodzi więc nie wiem czy w ogóle tu dobrze zrobiłem.Odpaliłem cybergate i na nowy serwer podałem port 3014 potem new, dałem nazwę potem na tą zieloną Add i wkleiłem to z NO-IP nazwe hosta np. cybergate.zapto.org potem dałem dwukropek i wpisałem te liczby co w panelu mojego modemu czyli cybergate.zapto.org:3014 no i potem to co widziałem na yt tak zrobiłem i próbowałem odpalić na siebie i nie działa jeszcze wyskakiwały mi komunikaty ze nie mam nss3.dll potem za kolejnym razem że nie mam plds4.dll i pobrałem te pliki z neta i teraz wyskakuje że nie mam nss_initializeprerrortable nssutil3.dll tylko tego nigdzie w necie znaleźć nie mogę żeby pobrać.

Moglibyście powiedzieć gdzie robię jakiś błąd lub co powinienem zrobić neta mam 10mb wzorowałem się na tych dwóch filmikach tylko w tym pierwszym gościowi jak zrobił i odpalił na swoim kompie to nie działa mu bo mówi że na szybko robił ja tez podobnie jak on to zrobiłem i tez mi nie wychodzi jakbyście wiedzieli co jest nie tak do nakierujcie mnie albo pod powiedzcie gdzie tkwi problem ???
Pierwszy filmik gościu jak odpalił na swoim kompie nie zadziałało mu tak ja mi nie działa
http://www.youtube.com/watch?v=9JKKFXjJYDU

A tu link do drugiego gościu wszczyknoł sobie i mu działa tylko ze on jakoś te porty w minucie 5.50 czy jak też tak muszę zrobić czy niema potrzeby ?
http://www.youtube.com/watch?v=kgjxYsBlgDg
 

ccc789

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 4, 2013
Posty
2
Kurcze mówicie żeby pisać jak coś się nie wie a niema tego w google i właśnie pisze tyle że nikt nie chce lub nie umie odpowiedzieć to nie piszcie innym że by tylko pisać posty na temat których nie da się znałeś w google.
 
Do góry Bottom