CyberGate - Problem z wbudowanym keyloggerem ;(

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Siemka wam ;)

Spotkal sie ktos kiedys z problemem w CyberGate, objawiającym sie tym ze jak sciagam logi z keyloggera to pojawiają sie jakby nie do konca te klawisze ktore zostaly wcisniete. Zeby lepiej to zrozumiec wkleje kawałek. :

Kod:
[ Facebook - Mozilla Firefox ] ---> [ DATE/TIME: 04/04/2012 -- 00:38 ]

W(Caps Lock)sneeudi
haahahanow ito cyba ojd
  olekeaeszz  goziyrzed
powidza p tm
lew glcji
  

[ Facebook - Mozilla Firefox ] ---> [ DATE/TIME: 04/04/2012 -- 00:38 ]

wlai si obzlamh
w sume
htez peboranorekcj
 jcepoldn pjest se
ozaycenai  

[ Skype™ - ********* ] ---> [ DATE/TIME: 04/04/2012 -- 00:45 ]

WSZG NAJLZEGO  ):)

Np. ostatnia wiadomosc to 'wszystkiego najlepszego' ale czemu keylogger uciął pół liter? Dodam ze jednego klienta CG uzywam od 2 lat wiec odpada problem typowo w tej wersji klienta, po 2. problem pojawia sie u ofiary która jest zainfekowana od jakiegos miesiąca i nigdy wczesniej nic takiego sie nie dzialo. Dodam jeszcze ze wczoraj sciagnalem logi i sciagal sie on dosc dlugo, ma okolo 50 stron a4 w wordzie, mozliwe ze wywolalo sie jakies przepelnienie buforu albo stosu? Co radzicie?

z gory dzieki
Dano
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
usun niepotrzebne logi z ftp moze bedzie ok

Dzieki za rade, chyba znalazlem rozwiazanie, nie wiem czemu (Nie wiem czy uzywasz CG, jak tak to zalapiesz o co mi chodzi :D ) Jak wchodzisz w zakladke keylogger to masz Enable Download itp. Jakims cudem u ofiary u ktorej mialem wlaczony keylogger zrobil sie button Enable zamiast Disable, czyli odpalilem dwa razy keylogger (Ktory jak wiadomo jest szyfrowany i mozna logi odczytac w kliencie CG a nie np w notatniku) i keylogger dwa razy szyfrował przechwycone wiadomosci, zrobilem disable i sciagam do dzisiejszego dnia logi i jest git, czasem cos pominie ale to w CG norma :>

Dzieki za zainteresowanie
Pzdr
 
Do góry Bottom