CyberGate vs DarkComet

scania1994

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2010
Posty
2
Witam. Mam do Was takie szybkie pytanko. Który według Was jest lepszym RAT'em CyberGate czy DarkComet. Chodzi głównie o funkcjonalność, możliwości, nie koniecznie łatwość obsługi. Pozdrawiam.
 

Szybki_bajt

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2012
Posty
4
Ja właśnie walczę z DarkComet.
Ma dużo opcji, więcej niż CyberGate.
Tyle że DarkComet działa jak chce.

Kiedy instaluje go na komputerze "mózgu" z systemem windows 7 Home i po konfiguracji (zaznaczę, że po poprawnej konfiguracji) tworzę paczkę, która ma za zadanie po otwarciu się na komputerze ofiary podsłuchiwać ją.

Paczkę instaluje sobie na laptopie, który leży obok z systemem windows XP i wszystko instaluje się pięknie. Działa w 100%.
Paczkę instaluje sobie na laptopie, który leży obok z systemem windows 7 Home i tu paczka niby instaluje się ale na komputerze "mózgu" nie widzę połączenia z tym komputerem czyli paczka nie zainstalowała się poprawnie.
Paczkę instaluje sobie na laptopie, który leży obok z systemem windows 7 i tu paczka w ogóle nie chce się zainstalować.

Jak paczkę chcę "zakryptować" programem CypherX PRO to już nawet na kompie z systemem windows XP paczka nie chce się zainstalować.

Używa ktoś DarkComet w połączeniu z jakimś crypterem?
 

speed1000

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 26, 2008
Posty
3
Ja uzywam DC z crypterem THC nie ma zadnych problemów z zaszyfrowanym plikiem (uruchamia sie na wszystkich win xp,vista(32/64) win7(32/64)
W dc uzywaj opcji servermodule - minimalist server jest prosty i nie ma problemów z jego zakryptowaniem.
 

szamot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2012
Posty
18
A ja zdecydowanie polecam CyberGate, ma ten plus że ma podgląd plików graficznych w czasie rzeczywistym. Ale DC też używam jako wsparcie ;) Jak robię sfx-a to wrzucam 2 serverki. I CG i DC oraz BS i heja ;)
 

bladewolf

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2012
Posty
4
Witam,
Prosiłbym was o rade. Chce dostać się do kompa konkretnej ofiary. Sciagnalem CG oraz DC i cryptery, odblokawalem porty,zalozylem hosta na no-ip, wszystko zrobilem chyba dobrze. Wyslalem plik ktory ofiara odpalila na 100% i nic ;/
Czy żeby się dostać do kompa konkretnej ofiary, najbardziej mnie interesuja pliki, RATY to najlepsze wyjście? Może jest coś lepszego? Proszę o radę.
Pozdrawiam
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Jest to najlepsze wyjscie, ale pierw sprawdz czy dany crypter dziala z konkretnym Ratem. Jak juz bedziesz mial wyjsciowy plik najlepiej odpal go na jakims komputerze do ktorego masz dostep albo w VM, wtedy bedziesz mial pewnosc czy server dziala czy nie :)

Pzdr
 

bladewolf

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2012
Posty
4
Generalnie jakie cryptery i który z ratów polecacie? Jeszcze prosiłbym o linki przeglądałem na kilku forach te tematy i wiekszosc crypterów to trojany ;/
 
Do góry Bottom