Czas najwyższy...

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Witam. Chciałem jedynie napisać iż kończe (oficjalnie) sprzątać to forum. Powinienem zrobić to dawno, ale myślałem, że znowu będę miał zapał... Nic mnie już nie tu nie ciągnie niestety... Nawet chęć pomocy nie pomaga... Po prostu strasznie mnie to nudzi, wręcz jest to dla mnie tzw. zamulacz. To nie wystarcza... Potrzebny jest jakiś inny asumpt.

dziękuje za wspólne ponad 3 lata
za możliwość moderowania od 15 listopada 2003
w szczególności za to, że moderowałem sam przez kilka ładnych miesięcy... to był najlepszy okres
za e-mail również dziękuję, heh : )

Jednym z powodów, dla którego namawiałem do zamknięcia forum był fakt, że już mi się nie chciało... Chciałem być do końca, ale nie dało rady...

Nie będę pisał tyle co Atid, gdy odchodził... [CUT] : ) Nie obiecuję, że może będę zaglądał, bo nie będę... Tematyka... Czasem wpadne zobaczyć czy skarzą się na moderatorów lub coś... : )

Życzę powodzenia i wytrwałości obecnym i wszystkim kolejnym moderatorom.

To chyba tyle... Uśmiech sie : )

PS. Przeniosłem sobie do uwag żeby się polansować :D
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Szkoda, bo slyszalem ze dobry kumpel z ciebie.
No ale trudno - to twoja decyzja.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Szkoda ze Szkod[nick]'u odchodzisz ,ale mam nadzieje ze bedziesz zagladal
<
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Originally posted by Mo4x
Nie znam Cię bliżej... Szkoda, że odchodzisz...
Też Cię nie znałem bliżej, ale szkoda że znowu ktoś odchodzi. Co do tej nudy, to się nie dziwie, ale niestety taką tu pełnimy funkcje
<
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
SZKOD[nick] - szacuneczek! Ja tyle nie wytrzymalem co Ty! To prawda ze czytanie tego wszystkiego to prawdziwa meka. Dopiero po odejsciu mozna odetknac z ulga! Tak samotna walka jest najprzyjemniejsza
<
Kiedys bawilo mnie to ale teraz nawet nie mam zamiaru tego przegladac. Biedny Aniolek
<
Zostalas Sama z Szefem. Ja jeszcze mialem okazje poznac naszego twaredego SZKOD[nick]'a
smile.gif
Swoj Ziomek
<
Skoro o jeden obowiazek mniej na glowie to poswiecaj teraz wiecej czasu swemu gardelu
<
Hej!
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
SZKOD[nick] jesteś wielki
smile.gif
dużo się nauczyłem dzięki Tobie oh pamietam jak dostałem ostrzeżenie z dwa-trzy lata temu
<
(od tamtej pory nie chciałem już dostać zadnego ostrzeżenia) a ja się jeszcze miałem bezczeność kłucić się z Tobą, tak byłem kiedyś taki jak inni ci którzy tu przychodzą, sami zobaczcie na moje pierwsze posty na tym forum :

Moze by ktos podal jak wejsc na te strone bo mii jakies haslo wyswietla zebym podal !! i wogule to z kad go pobrac bo ten link co wyzej podany jest nie dziala
<
[/b]

Czemu usuwacie posty moje i nie tylko moje ! wytlumaczcie bo nie kapuje.[/b]

No to jak niby je wyszukac na google ??
<
[/b]

OMG, nie wieże ze kiedyś takie posty pisałem szkoda że nie mam już PW co kuciłem się z szkodnickiem ^^

Szkodnick powiedz nam czym teraz sie zajmniesz? gdy już nie będziesz moderatorem haker.com.pl? Gdy będziesz mial wiecej czasu dla siebie.
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
a ja powiem tylko tyle - nie znam Cie i nigdy nie znalem... ale skoro rezygnujesz z forum znaczy sie ze masz silne powody - dlatego zycze Ci powodzenia w realnym zyciu, uloz je sobie jak najlepiej
powodzenia
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by patology
taa, szkoda....
a powiedz przenosisz sie gdzies czy konczysz z tą tematyką?

Skończyłem ogólnie z komputerami jakieś 2 lata temu : ) mówie o interesowaniu się

Dzięki fl3a, jest co raz lepiej : )

@Kornik52: nie pamiętam tej kłótni, o co chodziło? O usuwanie postów? Och, ach, nie wiem czego mogłeś się ode mnie nauczyć : ) Ale miło to czytać

dzięki killrathi

Mam zawsze dużo czasu dla siebie, ale jestem niesamowitym leniem... Zazwyczaj nie kończe niczego co zacząłem. Nie robie w życiu nic ambitnego, ale może to się kiedyś zmieni : )
Zdobędę tytuł technika, oleje mature, zrobie uprawnienia SEP i zobaczy się... Zainteresowania? Śmiałbym powiedzieć, że brak : )

PS. polecam film Lucky Number Slevin

pozdrawiam
SZKOD[nick]
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by SZKOD[nick
]
@Kornik52: nie pamiętam tej kłótni, o co chodziło? O usuwanie postów? Och, ach, nie wiem czego mogłeś się ode mnie nauczyć : ) Ale miło to czytać


Nom, o usuwanie postów. Nauczyłem się zeby nie podskakiwać do moderatora.. ;] a i thx za hosting
<
 
Do góry Bottom