Czemu usuwacie posty ?

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Czemu usuwacie posty moje i nie tylko moje ! wytlumaczcie bo nie kapuje.



//(auto cenzura)
 

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
Pewnie dlatego że nie zgadzają się z regulaminem lub są poprostu bez sensu
<
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
bo po to tu jestesmy, zeby w miare utrzymywac porzadek, na tyle na ile to tylko jest mozliwe... mysle ze na 100 postow, usuwanych jest 20 wiec zostaje 80. dzieki temu Achates placi za 80% wpisanych postow zamiast za wszystkie w ktore wliczaja sie wszelkie glupoty.... chociaz i tak pelno tego pozostawalo
 
G

Guest

Gość
Ja tweż chce się dodać z pretensją zrobiłem temat o Zmienieniu IP w GG z tematem, nie off-topci, czemy go k***a skasowaliście :-x :? :? :evil:
 
G

Guest

Gość
O co ci chodzi był temat na temat, nie zawadzał regulaminowi, ale oczywiście został z WYSOKĄ kulturę skasowany :? :cry: :? :? :?
 

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
Originally posted by T@nX
Ja tweż chce się dodać z pretensją zrobiłem temat o Zmienieniu IP w GG z tematem, nie off-topci, czemy go k***a skasowaliście :-x :? :? :evil:
Boshe....! ! !
Czy ty nie widzisz, że na tym forum co trzeci post jest na temat zmainy IP...!?!?!
 

ostry

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2004
Posty
24
Moje niktore posty tesh zostaja usuwane . A z tego wszystkiego najgorsze jest to ze jak sie napiszze głupiego posta to sie dostaje ostrzezeinie . Ja dostałem 2 naraz !!!
 

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
Originally posted by ostry
Moje niktore posty tesh zostaja usuwane . A z tego wszystkiego najgorsze jest to ze jak sie napiszze głupiego posta to sie dostaje ostrzezeinie . Ja dostałem 2 naraz !!!
No to nie pisz głupich postów to nie dostaniesz ostrzeżenia...! ! !
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by ostry
Moje niktore posty tesh zostaja usuwane . A z tego wszystkiego najgorsze jest to ze jak sie napiszze głupiego posta to sie dostaje ostrzezeinie . Ja dostałem 2 naraz !!!
ostatnio sie rozwydrzyles z tymi postami i usuwalem bez ostrzezenia, zaczales przeginac i uwazaj teraz z trescia postow :)
 
Do góry Bottom