Czy istnieje taki keylogger ?

hipodrom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 22, 2003
Posty
5
Czy istnieje jakis keylogger , który by wpisywał hasło pod gg ?? bo mam do goscia nr i chce "pozyczyc" hasło. ten keylogger mógłby operować na słowniku polskim ,bo najprawodopodobniej , ma on poslkie hasło (chyba) a wicec POMOZCIE !!!!!!!
 

Johnny Fuckside

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
35
Jeżeli koleś przy każdym logowaniu na swoje konto GG wpisuje hasło to podrzuć mu cos pierwszego lepszego. No chyba że automatycznie GG wysyla haslo które jest zapisane na twardzielu.
Nie pamiętam który keylogger zapisuje wstukane polskie znaki. Musisz sobie poszukac, chyba że ktoś odpowie.
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
mysle ze poruszany wczesniej BPK jest dobry lecz nie zapisuje polskich znakow oprocz chyba "Ó" , "ć"="a" tyle wiem. Ale chyba jak bedziesz czytac log to mozesz sie domyslić ze słowo no np: milosc to miłość wiec chyba az tak polskie znaki nie sa potrzebne. Daj mi jego nr gg moze mnie sie cos uda a wtedy dam ci hasełko ale nic nie gwarantuje.
 

alien_hacker

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2003
Posty
50
czesc
wiem ze nie pisze o keylogger`rze ale to mozna zrobic tak:
wysylasz gosciowi trojanka (np. serverek opitxa pro z ustawiona opcja wyslania ip na maila), wpisujesz ip i haslo-jesli zalozyles, wchodzisz w file manager, potem zaglebiasz sie do C:program filesGadu-Gaduusers(ten user) i bierzesz na swoj dysk plik config.dat. potem sciagasz gg password readera wsadzasz go do folderu z tym plikiem config.dat, odpalasz i klikasz Start. jesli bardziej lezy ci konsola to http://www.hack.cvx.plwtedy na pulpit gg pass reader i config.dat, wchodzisz Start>Uruchom i wpisujesz "cmd" lub "command" (zaleznie od OS) i wpisujesz w konsoli gpr config.dat. i masz haselka
%3C
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom